SPA Latvijā

Wellton Riverside SPA Hotel

Mums, SPA mīļiem, ir milzīgs prieks, ka galvaspilsēta Rīga spēj piedāvāt arvien jaunas un kvalitatīvas SPA viesnīcas. Savulaik devāmies mazā ceļojumā uz kaimiņzemi Lietuvu un tās galvaspilsētu. Bijām pamatīgi vīlušies SPA kvalitātē mūsu izvēlētajā viesnīcā un sirdī palika tāds kā rūgtumiņš. Šī iemesla dēļ, tieši gadu atpakaļ mums radās doma par šo blogu ­– stāstīt jums lasītājiem, kur ir forši un, kur labāk netērēties.. :))

Pirmais iespaids

Nu lūk, šī gada sākumā durvis vaļā vēra kārtējā viesnīcu ķēdes Wellton viesnīca Wellton Riverside SPA Hotel – skaista stiklota ēka Daugavas krastā ar mazu restorāniņu pirmajā stāvā un SPA zonu pagrabstāvā. Mūsdienās nevienu vairs nepārsteigsi vien ar labu viesnīcas servisu, daudzi savai nakšņošanai vēlas arī kādu pievienoto vērtību. Un, ja viesnīca, kas atrodas vecpilsētā, spēj piedāvāt patiešām pieklājīga izmēra SPA zonu, tas ir apsveicami! Vienā no pirmajām pavasara dienām arī mēs, trīs meitenes, devāmies atpūsties uz Riverside SPA. Ejam viesnīcā pa galveno ieeju, recepcijā mums norāda, ka uz SPA jādodas pa labi no recepcijas un ar liftu jādodas uz -1 stāvu.

Piedāvājums un cenas

Riverside SPA zona piedāvā trīs pirtis: Hammam, zāļu saunu, ciedru pirti, kā arī burbuļvannu un baseinu. SPA zonas apmeklējums paredzēts 2,5h un tas ir pietiekoši, lai nesteidzīgi varētu relaksēties. Darba dienās no plkst. 8.30 – 18.00 SPA zonas apmeklējums izmaksā 23 EUR, bet darba dienu vakaros un brīvdienās 30 EUR. SPA piedāvā arī dažādas procedūras, masāžas un pirts rituālus. Arī mēs izmēģinājām sejas kopšanas procedūru. Uz vietas iespējams iegādāties dažādu SPA kosmētiku, arī pašas viesnīcas zīmola Wellton krēmus un skrubīšus.

Wellton Riverside SPA Hotel

SPA

Lejā mūs sagaida SPA administratores, mums iedod dvieļus un elektroniskās aproces ģērbtuves skapīšiem. Ģērbtuvēs ir divrindu skapīši, spoguļi un fēni. Pirms iešanas SPA zonā, ieejam dušās – tās ir tikai divas, tāpēc nekavējamies un veikli noskalojamies. Ejot iekšā, paverās skats uz lielo baseinu – pār to krīt prožektoru gaismas, zilais un zaļais neons ļoti skaisti izgaismo baseinu.

Wellton Riverside SPA Hotel

Hammam jeb turku pirts ir plaša, karsta un ar patīkamu mentola aromātu, turpat akmens izlietnīte, kurā noskalot seju un atveldzēties. Tvaika pirtis ir mūsu mīļākās un šī nudien neliek vilties! No tvaika pirts var nonākt blakus telpā, kur notiek individuālie Hammam pirts rituāli. Otrā pirts: zāļu pirts ar temperatūru +80˚C. Tajā gar sienām izvietoti kadiķa dekoratīvie paneļi, kas padara pirts interjeru orģinālāku un  kadiķa aromāts atgādina patīkamu meža smaržu.

Wellton Riverside SPA Hotel

Trešā pirts: ciedra pirts ar stilizētu krāsns mūrīti. Tikai pēctam izlasām, ka ciedru kokam piemīt miesu un garu dziedinošas īpašības. Visas pirtis ir plašas, gaišas un vajadzīgajā karstumā. Vēl SPA zona piedāvā +28˚C lielo baseinu ar zemūdens masāžās funkciju, auksto āliņģīti ar temperetūru +12˚C un lielu burbuļvannu. Burbuļvanna ir pavisam savādāka nekā ierasts: taisnstūra veida baseiniņš ar ērtiem metāla beņķiem, kur vienlaicīgi burbuļos var relaksēties līdz pat 8 cilvēkiem.

Wellton Riverside SPA Hotel

SPA atrodas arī divas atpūtas zonas: ērti krēsli pie galdiņiem, kur malkot bezmaksas pieejamo ūdeni un zona ar zviļņiem pie baseina. Baseina ūdens nedaudz šķiet par vēsu, bet pēc pirts tas ir tieši laikā un it nemaz nav stindzinošs.

Wellton Riverside SPA Hotel

Cilvēku svētdienas rītā nav daudz, kopā ar mums kādi 10, bet visi izklīst pirtīs vai baseinā, līdz ar to drūzmēšanās nav. Viss komplekss ir ar pārdomātu dizainu un kvalitatīvu apdari. Lielie un mazie mākslīgie telpaugi atdzīvina telpu un ne mirkli nešķiet, ka esam pagrabstāvā. Vai ziniet, kāds ir mazais SPA bonusiņš? Pie baseina stikla sienas paveras skats uz Vecpilsētas 13.gs. mūriem, kurus, viesnīcu ceļot, neļāva iznīcināt. Šie mūri brīnišķīgi iekļāvušies SPA dizainā!

Lai papildinātu labsajūtu, apmeklējām arī procedūru telpu, izvēloties sejas kopšanas rituālu. Procedūru telpas tīras un gaišas, un meistarītes ļoti profesionālas. Un vēl viena patīkama ziņa, Wellton Riverside SPA savās procedūrās izmanto Latvijā ražotu augstvērtīgu dūņu kosmētiku.

Kopvērtējums

Vai mēs te atgrieztos un, vai iesakām šo SPA saviem draugiem? NOTEIKTI! SPA atrodas pašā pilsētas centrā un līdzi jāņem tikai peldkostīms. SPA mūsdienīgo dizainu ir vērts ievērtēt arī pašiem, tādas gaismas vēl nebūsiet redzējuši nekur citur. Šis noteikti ir labākais veids, kā pavadīt dienu ar sen neredzētām draudzenēm, satikšanos kafejnīcā, iemainot pret peldi baseinā. Īpaši, kad vasara vairs nav aiz kalniem 🙂

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu no plkst. 8.30 – 22.00

Kur:
11. novembra krastmala 33, Rīga

Cik maksās: Atpūtas zona (2.5h apmeklējums)
darbadienās (līdz 18.00): 23 EUR
darbadienās (pēc 18.00) un brīvdienās: 30 EUR

Vairāk: www.wellton.com/spa-riverside

1 thought on “Wellton Riverside SPA Hotel

  1. Baseina ūdens nedaudz par aukstu??? Jūs nopietni !? 28 grādi! Un 12 grādīgais pēc pirts ir vienkārši super!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *