SPA Latvijā

Wellton Centrum Hotel & SPA

Skaisto viesnīcu pretim iepirkšanās vietai Galerija Centrs pamanīju jau sen. Un -5°C spelgonis ārā kādā sestdienas rītā ir īstais laiks, lai dotos sasildīties. Bet tagad par visu no paša sākuma!

Pirmais iespaids

Ieejam bezgala skaistā viesnīcas uzgaidāmajā telpā un recepcijā mums laipni izstāsta, ka viesnīcas SPA zona atrodas pagrabstāvā. Dodamies lejā, un tur jau mūs sagaida SPA administratore. Caur lielajiem logiem recepcijā jau redzams baseins un atpūtas zviļņi.

Wellton Centrum Hotel & SPA

Vēl tikai aizpildām veselības karti, mums iedod dvieļus un dodamies uz ģērbtuvēm. Ģērbtuvēs katram ir savs skapītis ar atslēdziņu. Tās nav lielas, bet viesnīcas klienti šeit neģērbjas, tāpēc vietas apmeklētājiem “no malas” pietiek. Ģērbtuvē izvietots liels spogulis, ir dušas un fēni.

Wellton Centrum Hotel & SPA

Piedāvājums un cenas

Wellton Centrum Hotel & SPA piedāvā SPA zonu un dažādas ķermeņa un sejas procedūras. SPA bieži piedāvā arī dažādas akcijas un kombinētos piedāvajumus procedūrām par draudzīgām cenām. SPA zonas apmeklējums maksā 20 EUR, viesnīcas klientiem 12 EUR. Bērniem līdz 7 gadiem bezmaksas. Bet bērniem gan šis SPA nebūs piemērots, labāk uz šejieni doties divatā, randiņā. SPA zona piedāvā tvaika pirti, saunu, peldbaseinu, burbuļvannu un auksto ūdens spaini ekstrēmākiem apmeklētājiem. Apmeklējuma ilgums 2,5h, bet kā pačukstēja administratore, ja būsiet drusku ilgāk – ārā neviens jau nedzīs 😊 Bezmaksas tiek iedots dvielis, čības gan jāņem līdzi pašam. Lielisks piedāvājums: ja  ņemat procedūras 30 EUR vētībā, SPA zonas apmeklējums for free! Ne visas viesnīcas iekļauj SPA zonu procedūru apmeklējumā, tāpēc šis ir patiešām liels plusiņš. SPA recepcijā iespējams iegādāties arī Wellton spa līnijas kosmētiku, dažādi toniki, skrubīši un sejas maskas. Kosmētikas līnija bija ļoti draudzīgās cenās un nākošo reizi noteikti kādu produktu izmēģināsim.

Wellton Centrum Hotel & SPA

SPA

Ieejam patiešām siltā telpā, kas nav mazsvarīgi, ja negribi pēc baseina peldes nosalt. Tā kā SPA ierodamies uz pašu atvēršanu, tad pirmo stundu SPA esam vienīgās. Vēlāk pievienojas vēl daži viesnīcas klienti. Kā pirmo izmēģinām tvaika pirti! Pirts ideāla – brīnišķīgs aromāts, smalkās led lampiņas veido stilizētas debesis griestos, turpat marmora izlietnīte, kurā noskalot seju. Ļoti ērti krēsli, kas kārtīgi uzkarsuši. Atlaižamies un sildāmies biezajā tvaika mākonī.

Wellton Centrum Hotel & SPA

Tālāk dodamies uz saunu. Tā ir samērā liela, mierīgi var apgulties pilnā augumā un karsēties. Wellton Centrum Hotel & SPA pieejama arī burbuļvanna, vairāki zviļņi, bet visvairāk laika mēs šoreiz pavadījām tieši baseinā. Tā dziļums 1,60, garumā vairāki metri. Ūdens ideāli silts, var ieslēgt zemūdens masāžu vai vienkārši peldēt, peldēt, peldēt.. SPA zonā pieejams bezmaksas ūdens, varat pasūtīt sulu vai tējas. SPA zona šajā vasarā restaurēta, tāpēc viss ir tīrs, gaišs un ar lielisku SPA dizainu.

Wellton Centrum Hotel & SPA

Kopvērtējums

Šajā SPA noteikti ir vērts atpūsties randiņā, ar draudzeņu bariņu vai vienkārši aizbēgt vienam no cilvēkiem tepat Vecrīgas sirdī. Iespējams, mums ļoti paveicās, jo nepilnas 3h SPA bijām gandrīz divas vien, tāpēc mums patiešam patika! Ziniet, SPA ne vienmēr jābūt lielam. Tam ir jābūt tīram, kvalitatīvam un ar savu noskaņu. Tādam, kurā ieejot, tevi pārņem miers un pilnīga atpūta. Tieši tāda bija mūsu atpūta kādā sestdienas rītā šajā SPA oāzē …

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 9:00 – 22:00

Kur:
Kalēju iela 33, Rīga

Cik maksās:
Darbadienās, brīvdienās: 20 EUR (2.5h apmeklējums)

Vairāk: https://www.wellton.com/lv/spa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *