SPA ārvalstīs

Wasa Resort

Kādu laiku atpakaļ jau stāstījām, ka Pērnavā kopš vasaras sākuma ir pavisam jauna 4* viesnīca, kurā baudīt Spa priekus. Beidzot bijām ciemos jaunajā WASA Resort un mums ir ko teikt. Numuru rezervējām laicīgi, jo ne mēs vienīgie gribējām iemēģināt jaunpienācēju Pērnavas Spa pulciņā. Uz WASA Resort devāmies decembra beigās, starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Ap šo laiku visi numuriņi viesnīcā bija aizņemti un arī Spā zonā nebija, kur adatai nokrist.

Foto: Wasa Resort

Piedāvājums un cenas

Wasa resort Spa zona ir pieejama tikai viesnīcas viesiem un tiem, kuri rezervējuši kādu no skaistumkopšanas procedūrām. Tomēr viesnīca bieži rīko dažādas akcijas, kad Spa tiek atvērts arī ciemiņiem no āras. Arī šobrīd ne-viesnīcas viesiem līdz aprīlim ir iespējams apmeklēt Spa zonu darba dienās no otrdienas līdz ceturtdienai (11-16) un svētdienās (11-18). Cena: 10 eur, kurā iekļauts arī dvielis. Wasa Resort piedāvā 3 saunas: somu saunu, tvaika pirti un sanarium, kā arī baseinu un burbuļvannu. Spa viesnīca piedāvā arī dažādas masāžas un sejas procedūras kā maziem, tā lieliem.

Foto: Wasa Resort
SPA

Ciemošanos Wasa Resort plānojām jau ilgi un, skatoties uz bildēm vien, nevarējām sagaidīt Spa priekus. Wasa Resort Spa zona nav īpaši liela – viena telpa, kurā pa vidu atrodas baseins. Baseinā nodalīta burbuļvanna ar silto ūdeni un trīs saunas. Stūrī paslēpies arī Spa bāriņš, kur baudīt gan alkoholiskos dzērnienus, gan svaigās sulas. Telpas ir modernas, bet diemžēl Spa zona netika uzkopta ne reizi, kamēr bijām tur (aptuveni 2 h). Lietotie dvieļi aizņēma praktiski visus brīvos atpūtas krēslus, uz galdiem bija ļoti daudz izdzerto plastmasas glāžu, dažas arī mētājās uz zemes. Ģērbtuves nav lielas, tomēr drūzmas nebija, jo apmeklētāju no ārpuses ir maz. Tomēr lietotie halāti un dvieļi arī šeit gāzās ārā no groziem. Tos tā āri nesavāca, kamēr bijām tur.
Jāsaka, ka atpūtas dažādība Spa zonā ir līdzīga kā citur. Šeit vienīgā odziņa ir sanarium, kas atrodas tieši pa vidu lielajam baseinam. Saunas ir mūsdienīgas un ar labu tvaiku, tomēr tvaika pirts bija samērā maza. Baseinā nav nevienas estakādes un zemūdens burbuļu. Garākais gabals peldēšanai ir aptuveni 15 metri (nemērijām). Tā kā viesojāmies viesnīcā svētku laikā, Spa zonā bija ļoti daudz bērnu/pusaudžu, kas leca no baseina maliņas un trokšņoja. Tāpēc varam teikt, ka tā nav vieta, kur relaksēties vai doties randiņā. Spa zonas iespējas nav lielas un arī ģimenēm ar bērniem šajā Spa īsti nebūtu ko iesākt. Mūsu pieredze liek domāt: kādam klientu segmentam šis Spa ir domāts?

Foto: Wasa Resort

Kopsavilkums

Šī viennozīmīgi ir viena no modernākajām un stilīgākajām viesnīcām Pērnavā. Taču kopumā esam nedaudz vīlušies. Mūsdienu izlepušajam Spa apmeklētājam vairs nepietiek tikai vien ar jaunām un mūsdienīgām telpām (mēs pat nesakām tīrām, jo te tā nebija). Mēs svētku laikā vēlējāmies skaistu atpūtu jaunākajā Pērnavas Spa, tomēr cilvēku daudzums neattaisno to, ka telpas netika uzkoptas un glāzes palika turpat, kur izdzertas. Šis Spa nebūt nav no lētākajiem Pērnavā, ja salīdzina ar citu Spa piedāvājumu un saviem draugiem diemžēl šo Spa neieteiksim. Ejamuzspa.lv komandas mērķis nav kritizēt, bet gan sniegt jums objektīvu vērtējumu par mūsu pieredzi. Mūsu ieteikumus kvalitātes uzlabošanai uzrakstījām arī WASA Resort administrācijai, tomēr atbildi tā arī nesaņēmām…spriediet paši. Ja gribi zināt, kurus Spa Pērnavā mēs iesakām, meklē vairāk apskatus mūsu Igaunijas SPA aprakstos.

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Viesiem katru dienu: 8 – 22
Ne-viesnīcas viesiem: Otr – Cet|11-16, Sv|11-18

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Viesiem: par brīvu
Ne-viesnīcas viesiem: 10 EUR

Vairāk: https://wasahotels.ee/resort/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *