SPA ārvalstīs

V Spa

Ja domājam par SPA atpūtas iespējām Igaunijā, vienmēr prātā nāk Pērnava un tās neskaitāmie SPA. Šķiet, ka nu jau katrs latvietis kaut reizi ir devies uz Pērnavu baudīt SPA priekus, bet tā noteikti nav vienīgā pilsēta, kur paciemoties Igaunijā. Darba lietas šoreiz mūs aizveda uz Igaunijas pilsētu Tartu un, apvienojot noderīgo ar patīkamo, devāmies meklēt vai arī šajā pilsētā ir kāds spa, kurā atpūsties. Mūsu izvēle krita par labu V Spa Hotel. Pēc bildēm viņu mājaslapā (kura ir pieejama arī latviešu valodā) SPA izskatās grandiozs un nevaru vien sagaidīt, kad dosimies turp.

Pirmais iespaids
Pats SPA, kas ir arī viesnīca un konferenču centrs, atrodas iepirkšanās centra 4.stāvā. Atstājam auto centra parkingā un dodamies uz iepirkšanās centru ielai otrā pusē. Izejam caur iepirkšanās centru un ar liftu uzbraucam uz 4.stāvu un man jau ir pirmais wow! Priekšā skaista, apzaļumota recepcija, ļoti laipnas meitenes un neliela rinda.

Piedāvājums un cenas
SPA cenu politika nav vienkārša, bet ir loģiska un viegli saprotama. Visas cenas iedalās 3 kategorijās: rīts (9.00 – 14.00), vakars (14.00 – 22.00) un brīvdienas. Vislētākais apmeklējums ir rīta stundās. Tad jāizvēlas kāds no SPA komplektiem: V Spa, V Spa Premium un V Spa Delux. Pats SPA sastāv no trīs daļām: ūdens pasaule, saunu pasaule un sāls pasaule. Izvēloties SPA komplektu, var izvēlēties vai apmeklēt visas trīs daļas vai tikai vienu. Mēs ierodamies SPA 13.00 pa dienu un izvēlamies Delux paketi, kurā ietilpst apmeklējums visām SPA daļām un par 1 personu samaksājam tikai 16 EUR. Apmeklējums ir ierobežots: 4 h, bet esmu pārliecināta, ka ar to noteikti pietiks. SPA, protams,  piedāvā arī dažādas masāžas, procedūras un rituālus. Un pieejamais procedūru klāsts ir ļoti plašs un interesants, piemēram, Igaunijas iedvesmotas dabīgās procedūras vai uz ajūrvēdas principiem balstītas procedūras.


SPA

Ģērbtuves visiem ir kopējas, katram apmeklētājam ir savs skapītis, kuru brīvi katrs var izvēlēties. Uz vietas pieejamas arī slēdzamas ģērbtuves kabīnes & fēni. Dušas sievietēm/vīriešiem ir atsevišķas, kurās atrodas arī somu sauna, kurā var sasildīties pēc dušas vai sagatavoties spa apmeklējumam. No dušām nokļūstam spa zonā – ūdens pasaulē. Spa izkārtots lielā telpā, pa vidu baseins, burbuļvannas un zemūdens masāžas. Pa malām atpūtas zviļņi, kamīns, bērnu baseini un kalniņi, kā arī pirtis.

Pamata komplektā V Spa ietilpst 4 saunas: tvaika pirts, 2 saunas un īsts turku hamams. Lielisks plusiņš ir āra burbuļvanna. Kad esi kārtīgi izkarsējies pirtīs, burbuļvanna zem klajas debess ir tieši laikā. Tiem, kuriem ārā burbuļot negribas, iekšā pieejamas 3 burbuļvannas. Kopumā par pamata paketi: ja dodies uz spa ar bērniem, tad neko vairāk tev nevajag. Ūdens baseinā ir silts, zemūdens masāžas lieliskas un hamams.. Sajūta, ka esmu kādā no Stambulas spa, lieliska gaisotne. Un par bērniem šeit ir tiešām padomāts. Spēļu zona mazākajiem peldētājiem, atsevišķs baseins lielākiem peldētājiem.

Saunā uzstādīts TV ar multfilmām tiem ziķeriem, kurus grūti pierunāt doties uz saunu sasildīties. Un TV skats nav vienīgais, ko var baudīt šajā saunā. Saunas lielie logi iziet uz ielas pusi, kur var vērot steidzīgo Tartu pilsētu un izrotātas ieliņas. Blakus saunai atrodas norobežota atpūtas istaba, kurā ir zviļņi un par atsevišķu samaksu pieejamas solārās lampas sauļošanās mīļiem. Tiem, kas izsalkuši, ir pieejams arī bārs, kurā var pasūtīt arī pusdienas no lejasstāva restorāna par saprātīgām cenām. Ja esi izvēlējies papildus apmeklējumu vienā vai abās spa daļās, tās atrodas turpat spā. Ieeja tajās ir ar aproci, kura iedota pie ieejas.

Saunu pasaule tiešām ir must-have tiem, kas mīl pirtošanos un sildīšanos. 5 saunas, aukstuma baseins, dušu labirints, aukstuma istaba un smilškaste mazākajiem. Kāpēc saunu pasaule ir tik īpaša? Pie katras pirts dizaina tiešām ir piedomāts, tur pieejama kadiķa sauna, kuras sienas izlīmētas ar kadiķa ripiņām vai krievu sauna, kurā ievietots ķieģeļu mūrītis ar pavardu, pie sienām zāļu saišķi un visa pirts smaržo pēc vecmāmiņas lauku pirtiņas, kurā pērāmies bērnībā.
Ļoti elegenta ir arī medus sauna, kura atrodas saunu pasaules lejasstāvā. Tajā sienas atgādina bišu stropa šūnas un smaržo, kā pēc tikko ievākta medutiņa.. Un protams klasiskā pirts, kurā garu var mest cik uziet. Katra sauna šeit ir īpaša, katrā gars ir savādāks un tas šo spā apmeklējumu patiešām padara par patīkamu piedzīvojumu! Jauks kompliments no SPA puses ir Saunas rituāli, kas katru dienu, konkrētos laikos notiek saunu un sāls pasaulēs. Tie ir bezmaksas un rituālu laikā tev ir iespēja izbaudīt somu saunas rituālu, dubļu maskas, šea sviesta maskas un daudzas citas interesantas lietas. Vairāk par rituāliem un to laikiem vari uzzināt SPA mājaslapā.

Sāls pasaule atrodas pretējā pusē saunu pasaulei, tajā ieejot arī rodas mazā wow sajūta. Pie sienām Himalaju sāls paneļi, malā pirts ar apsildāmu akmens virsmas lāvu. Aiz atsevišķām durvīm tvaika pirts ar sāls kublu priekš skrubēšanās un pats foršākais – ar Nāves jūras ūdeni pildīts baseins, kurā var nodoties pilnīgai ķermeņa relaksācijai. Un kā sola V Spa administrācija: “Sāls var darīt brīnumus ne vien ar bezgaršīgu ēdienu, bet arī ar jūsu ķermeni un garu.” 🙂


Kopvērtējums
Ir grūti vārdos izstāstīt sajūtas pēc šī apmeklējuma.. Līdz šim reti ir būts tādā SPA, kurā ir TIK  daudz atpūtas iespēju, saunu un baseinu. Mēs esam tiešām sajūsmā par SPA kvalitāti, kādā viss ir izbūvēts. Pie katras pirts ir īpaši piedomāts, arī bērnu izklaides ir tik dažādas! Un teikšu tikai vienu – ar 4 stundām pilnīgi pietiek SPA apmeklējumam, bet ar 4 stundām ir noteikti par maz, lai pabūtu visās spā atrakcijās vairāk nekā 2 reizes.
V SPA HOTEL  ir spā, kas ir nolaupījis mūsu sirdis un mēs nespējam klusēt par to. Noteikti aizbrauciet un izbaudiet paši. Ir tā vērts!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienas un brīvdienas: 9:00 – 22:00

Kur:
Riia 2, Tartu, Igaunija

Cik maksās:
Kompleksais SPA apmeklējums, 4h:
Darba dienās 21 EUR / Brīvdienās 25 EUR

Vairāk: https://vspa.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *