SPA Latvijā

Vingruma klubs

Jau otro nedēļu galvaspilsētā ir pamatīgs sals un mums par to tikai prieks, jo varam biežāk doties pasildīties uz pirtiņām. Šoreiz izlēmām doties tepat Rīgā uz Vingruma klubu, ko daudzi noteikti atpazīst kā sporta klubu. SPA apmeklējam svētdienā un pirms tam savu apmeklējumu piesakām recepcijā. Svētdienas ir ģimenes dienas, kad SPA var apmeklēt ar bērniem bez vecuma ierobežojuma.

Pirmais iespaids
Jau pirmais plusiņš – bezmaksas stāvvieta pagalmā, paņemot pirms tam čipiņu, ko recepcijā reģistrē. Kāpjam augšā pa augstām, stāvām kāpnēm.  Galā mūs sagaida kluba administratore, kas izsniedz mums bezmaksas dvieli (tas ietilpst mūsu kuponā).  Turpat garderobē atstājam mēteļus un pārģērbjam baseina čības. Administratore laipni izrāda telpas un visu izstāsta. Gaiss gaitenī, kas ved uz ģerbtuvēm un pagraba SPA, ir ļoti silts. Ģērbtuves ne pārak lielas, kādi 20 skapīši, bet viss ir tīrs un gaumīgs. Dušas kopā 4, bet mūsu apmeklējuma laikā divas no tām nestrādā.

Piedāvājums un cenas

Mēs apmeklējam SPA par iepriekš iegādātajiem kuponiem internetā: 1 personai, 2h apmeklējums izmaksā 9 EUR. Kupona cenā iekļauts arī bezmaksas dvielis. Ja esi kluba biedrs, tad SPA apmeklējums izmaksā 9 EUR. Ja esi viesis, tad 9 EUR darba dienās (līdz 16:00) un 18 eur pārējā laikā. Vingruma klubs piedāvā arī vairākas ķermeņa un sejas procedūras.

SPA

Lai tiktu SPA kompleksā, jānokāpj pagraba stāvā. Logu te nav un SPA telpas nav lielas, kas izskaidro to, kāpēc SPA apmeklējums iepriekš jāpiesaka. Bez mums SPA ir vēl kādi 6 cilvēki, daudz jaunāku un vecāku pārīšu.

SPA pieejama sauna, tvaika pirts, burbuļvanna, aukstā ledus mašīna, aukstais baseins un baseins. Baseina ūdens ir kādi 20 grādi (termometrs mums gan līdzi nav), lai gan pēc norādes pie baseina ūdenim vajadzētu būt 25 – 26 grādus siltam. Ilgi tādā nepapeldēsi, bet pēc karstajām pirtiņām gan labs! Ūdens baseinā un burbuļvannā ir tīrs. Šī SPA odziņa noteikti ir Latviešu pirts – te ir iespēja nopērties ar līdzpaņemtām vai tepat iegādātām pirts slotiņām un daudzi apmeklētāji šo iespēju arī izmanto. Gan SPA telpās, gan augšā atpūtas telpā pieejams dzeramais ūdens un glāzes. Atpūtas telpā var pasūtīt dzērienus – kafijas un svaigi spiestas sulas, mēs dzeram kapučino…ir garšīgs!

Kopumā komplekss ir labā stāvoklī, telpas nav plašas, bet atstāj tādu mājīguma sajūtu. Tvaika pirtī varētu būt vairāk gaismas, jo tur bija tumšs kā alā 🙂 Un vai baseins kādreiz ir arī siltāks? To nezinām, bet, ja esat bijuši Vingruma klubā, droši rakstat komentārus, tepat lejā.

Kopvērtējums

Ļoti žēl par pārak vēso baseinu un tumšo tvaika pirti, jo šīs divas atrakcijas noteikti ir tās, kurām SPA kompleksā ir jābūt bez mīnusiņiem. Pluss, ka SPA apmeklējums jāpiesaka laicīgi un cilvēku nav daudz, pat svētdienā. Kopumā patīkama atpūta svētdienas dienā! Ja kādreiz šeit atgriezīsimies, tad noteikti, lai nopērtos latviešu pirtiņā!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienās (izņemot trešdienu): 12:00 – 22:00
Brīvdienās: 12:00 – 20:00

Kur:
Elijas iela 17, Rīga

Cik maksās:
Darba dienās (12:00 – 16:00), 2h = 9 EUR
Pārējā laikā, 2h = 18 EUR

Vairāk: vingrumaklubs.lv/spa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *