SPA Latvijā

Villa Santa

Ilgi gaidīto tikšanos ar Villa Santa sagaidījām kādā lietainā dienā, kad beidzot izdevās doties ciemos ne tikai uz pašu spa, bet arī viesnīcu. Nezinājām, ko gaidīt no mūsu vizītes laikā, kad apkārt ir tik daudz nezināmā un nesaprotamā. Tomēr mēs priecājamies, ka apmeklējām Villa Santa tieši šajā laikā, kad apkārt ir šķietami klusāk un mierīgāk.

Villa Santa
Brokastis, uzkodas un vakariņas numurā plus privāts spa viennozīmīgi ir kvalitatīvas atpūtas garants! Un pāri visam skaista vieta meža ielokā un laipna apkalpošana!
Villa Santa spa
Spa rezervējām dienas otrajā pusē uz 1.5h, kas mums izmaksāja papildus 19 EUR no personas. Spa atrodas viesnīcas galvenās ēkas pagrabā. Tā kā viesnīca izvietota vairākās bijušās sanatorijas ēkās, tad uz spa dodamies āra drēbēs, izmantojot viesnīcas bezmaksas lietussargus. Spa ir neliels, bet omulīgs un ir viss nepieciešamais atpūtai – dvielis, halāts, čības, ūdens un zāļu tēja.
Ģērbtuves
Ģērbtuves nav lielas, tā kā esam tikai divi vien, tad tas netraucē. Pašā spa ir tvaika pirts, sauna, atpūtas krēsli un dušas. Pēc karstiem saunas rituāliem var laiski atlaisties atpūtas benķos vai iziet ārā un atdzist dabā.
Šis spa viennozīmīgi ir paredzēts nesteidzīgai atpūtai, kur atpūsties no pilsētas kņadas, izkarsēties pirtīs un iemalkot siltu zāļu tēju ar pasakainu skatu uz mežu.
Zāļu tēja pēc saunas
Iesakām doties uz Villa Santa, kad pilsētas burzma un apkārtējie notikumi ir par daudz. Šeit var smelties mieru, baudīt dabu un ilgas pastaigas pa skaistajām Cēsīm. Lieki bilst, ka tādu lutināšanu ar gardiem ēdieniem un dzērieniem turpat numuriņā ilgi nebijām baudījuši!
Vakariņas
Tā kā mums patīk lietainas dienas un vēsums, gaidīsim rudeni, kad atkal varēs doties ciemos uz Villa Santa!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Individuāla rezervācija

Kur:
Gaujas iela 88, Cēsis

Cik maksās:
60 min: 15 EUR / 90 min: 19 EUR