SPA ārvalstīs

Tallinn Viimsi SPA

Rudenim tuvojoties noteikti daudzas ģimenes apsver iespēju izrauties no mājām un doties kādā mazā izbraucienā tepat netālu. Mūsu mērķis šoreiz bija Tallina. Meklējot viesnīcas, mūsu prioritāte bija iespēja apmeklēt SPA centru turpat viesnīcā. Uzreiz gan jāsaka, ka tik daudz SPA viesnīcu pašā Tallinā nav. Ja gribat pilsētas centrā – tad lielākoties SPA aprobežosies tikai ar vienu saunu, burbuļvannu un viss. Tāpēc izvēlējāmies viesnīcu 15 min. braucienā no Tallinas, pazīstamā kūrortrajonā Piritā.

Piedāvājums un cenas

Ja izvēlies apmeklēt SPA ar iekļautu nakšņošanu, cenas var variēt atkarībā no izvēlētās dienas un datuma. Numuriņš ar privāto saunu rudens brīvdienās (2 naktis) + SPA apmeklējums izmaksās aptuveni 350 eur. Rezervējot viesnīcu vari arī izvēlēties vai vēlies iekļautu ģimenes SPA apmeklējumu vai pieaugušo SPA 18+. Jā, tieši tā –  šajā viesnīcā ir divas dažādas SPA zonas. Ja vēlies apmeklēt tikai SPA, tad cenas atkarīgas no darba dienas rīta/vakara un brīvdienām. Brīvdienās SPA apmeklējums izmaksās: 2.5h 19 EUR. Pa šo summu vari apmeklēt ģimenes SPA, sporta zāli, lielo peldbaseinu un 1 grupu nodarbību. Bet ņem vēra, ka kopējais apmeklējuma laiks ir ierobežots: 2.5h. Par 50 EUR vari arī rezervēt atsevišķu saunu sev un draugiem (līdz 6 personām). SPA piedāvā arī neskaitāmas sejas&ķermeņa proecedūras un masāžas par atsevišķu samaksu.

Pirmais iespaids

Viesnīcā izvēlamies lielo numuru ar divām istabām un privāto saunu. Jā, sauna numuriņā ir ļoti ērti, īpaši, ja ceļojat ar bērniem. Noliekam bērnus gulēt un sauna tikai mums – mierā un klusumā 🙂 Istabas ar privāto saunu ir tikai 6, tās ātri izpērk, tātad jāplāno ceļojums laicīgi. Numuriņi renovēti 2016.gada sākumā, tāpēc viss svaigs un tīrs.

SPA

SPA kompleksa apmeklējums iekļauts numura cenā. Uz SPA dodamies ar halātiem no savas istabas, mums iedod jaunus dvieļus. Ģērbtuves zēniem un meitenēm ir atsevišķi. Gan sieviešu, gan vīriešu ģērbtuvē ir somu pirts, kurā var iet vien dvielīti vai pa pliko. Bērniem pārtinamie galdi gan ģērbtuvē nav, bet mūsu zīdainis jau ir uzvilcis savu peldpamperi numuriņā. Ejam ārā no ģērbtuvēm un mums priekšā liels sporta baseins, tālāk atsevišķas durvis ved uz pirtīm un baseiniem. Ieejot pašā SPA skatam paveras liels siltā ūdens baseins ar stilizētu ūdenskritumu pie sienas un mākslīgo lietutiņu, kas ik pa laikam ieslēdzas.

Foto: SPA Tallinn

Baseinam uz sienas kustīga dabas skatu projekcija,  telpās pieklusināts apgaismojums un fonā dabas skaņas. Ir arī bērnu baseins, kur ūdens aptuveni 20 cm dziļumā. Saunas katrai gaumei – somu pirts, tvaika pirts, sāls istaba ar ļoti maigu siltumu, kurā sildījās arī bērni, infrasarkanā sauna, tvaika pirts ar sāls skrubi. Telpas ļoti mājīgas. Darbojas arī SPA kafejnīca, kurai blakus apskatāms liels akvārijs ar zivīm. Lai gan esam brīvdienās, cilvēku nav ļoti daudz. Komplekss labā stāvoklī, tīrs, visas saunas strādā. Uz vietas arī pieejams dzeramais ūdens.

Jāpiebilst, ka šajā viesnīcā ir arī SPA 18+, kur ieeja liegta bērniem. Tur gan nebijām, jo šis SPA nebija iekļauts mūsu piedāvājumā. Pēc apraksta spriežot šis SPA ir renovēts pavisam nesen, 2018.gada vasarā un iekļauj: 6 dažādas pirtis, burbuļvannas un relaksācijas zonas. Šī SPA apmeklējums ir limitēts (max 3h) un brīvdienās tas maksā 35 EUR.

Foto: SPA Tallinn (Spa 18+)

Kopvērtējums

SPA baudījām labu atpūtu, bija daudz pirtis un plašs peldbaseins. Līdz jūrai arī ir tikai pāris minūtes ar auto vai garāka pastaiga ar kājām. Arī pati viesnīca kopumā mums patīk ļoti ļoti un iesakām to, īpaši, ja ceļojat ar bērniem. Šeit darīt ir ko visai ģimenei! Lielisks SPA, vairāki restorāni, milzīga spēļu istaba ar miljons rotaļlietām, trīsstāvīgs atrakciju parks lielākiem bērniem, turpat arī miniatūru ZOO, kā arī bērnu kafe – ēdienkartē zupiņas un kotletītes.

Es zinu, ka ir vēl ļoti daudz vietu, kur nav būts, bet te noteikti gribas atgriezties!

Vairāk informācijas par SPA viesnīcu un iespēju norezervēt savu atpūtu meklē te: https://www.spatallinn.ee/

 

– –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 9.30 – 22.00

Kur:
Randvere tee 11, Viimsi, Igaunija

Cik maksās:
Cenas dažādas, piemēram: ģimenes SPA 2.5h brīvdienās = 19 EUR

Vairāk: https://www.spatallinn.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *