SPA ārvalstīs

Viiking Spa Hotel

No visām Pērnavas Spa viesnīcām, Viiking Spa Hotel atrodas vistuvāk centram – skaistā vietā pie Pērnavas jahtu kluba un desmit minūšu attāumā no jūras. Kā jau var noprast pēc nosaukuma, arī Spa tematikā iezagušās vikingu ainiņas.

Pirmais iespaids
Ieeja Viiking Spa atrodas atsevišķi no galvenās viesnīcas ieejas, kreisajā viesnīcas pusē. Recepcijā samaksājam, pārvelkam apavus un dodamies iekšā kopējās ģērbtuvēs. Ģērbtuvēs atrodas skapīši un pārģērbšanās kabīnes, arī fēni un bērnu pārtinamais galdiņš. No ģērbtuvēm sadalās ieejas sieviešu un vīriešu dušās, kur atrodas arī saunas.
Foto: Viiking Spa Hotel
Piedāvājums un cenas
Relaksējošā “Vikingu oāze” ir unikāla ar savu interjera dizainu. 6 dažādas pirtis atradīsi paslēptās alās un grotās, bet uz Spa āra terases varēsi izbaudīt iglu pirti. 3* viesnīcas Spa komplekss piedāvā arī plašu peldbaseinu ar dažādām masāžas strūklām un upes straumi. Cena darba dienās (līdz 17.00) ir 7 EUR, savukārt, vakaros 11 EUR. Brīvdienās 3h ilgais Spa apmeklējums izmaksās 16 EUR. Viesnīca piedāvā arī dažādus relaksācijas komplektus, kur ir iekļautas skaistumkopšanas procedūras, nakšņošana un ēdināšana. Piemēram, darba dienās varat rezervēt “Feeling good” komplektu: 1 nakts viesnīcā, vakariņas, brokastis, ūdens un saunu parka apmeklējums un 2 procedūras tikai par 49 EUR! Jābrauc ciemos, ne?
Foto: Viiking Spa Hotel
SPA
 
Spa ierodamies darba dienas vakarā. Cilvēku nav daudz, pārsvarā ģimenes ar bērniem. Pa vidu telpai izvietots baseins ar vairākiem atzariem, masāžas strūklām un straumēm. Savukārt, apkārt baseinam vairākas saunas, bārs un divas burbuļvannas. Mēs ejam izmēģināt pirtis un sākam ar tvaika pirti. Gribētos uzsvērt tvaika un sāls pirts plašumu. Šīs abas saunas ikvienā Spa centrās ir populāras, jo nav karstas un tajās var sasildīties arī mazākie. Tomēr bieži nākas saspiesties vai pagaidīt, kamēr cilvēki izklīst, lai normāli baudītu pirti. Viiking Spa abas pirtis ir plašas ar garām divlīmeņu lāvām, kur vietas pietiek daudziem.
Foto: Viiking Spa Hotel

Sāls pirtī atradīsi arī kublu ar sāli ar ko noskrubēties. Turpat telpā arī duša, kur noskaloties pēc skrubēšanās. Papildus tvaika un sāls saunām, Viiking Spa pirmais stāvs piedāvā arī kadiķa saunu, somu saunu un sanariumu. Rozīnīte šim Spa ir iglu sauna, kas atrodas zem klajas debess uz spa jumta (2.stāvā). Tā gan izmēra ziņā ir diezgan maza, četratā sēžot jau šķiet par šauru. Bet toties var uzmest ļoti labu garu! Starplaikos starp pirtošanos iespējams izpeldēties baseinā vai drosmīgākie var izkarsēties Japāņu baseinā, kurā ūdens ir 38° C karsts. Blakus baseinam atrodas arī 2 lielas burbuļvannas, kurās var baudīt garšīgos Spa bāra smūtijus. Mēs izmēģinām ananasu/mango smūtiju un tas ir tieši tas, ko gribas pēc karstās pirtošanās! 

Foto: Viiking Spa Hotel
Kopsavilkums

Viiking Spa piedāvā visu nepieciešamo, ko Spa var vēlēties! Nedaudz gan telpās prasās pēc remonta un kaut kā mūsdienīgāka. Bet kā jau minējām, vikingu stils šajā viesnīcā ir neatņemama sastāvdaļa. Plašas un daudzveidīgas saunas, 2 burbuļvannas un jumta terases pirts, kur var lieliski atvilkt elpu un ieelpot svaigo gaisu starp pirtošanos. Cena šim spa ir ļoti adekvāta, kas ļauj Spa priekus baudīt kaut katru vakaru. Ieej viņu mājaslapā un apskaties aktuālās akcijas!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienās 12.00 – 22.00
Brīvdienās 10.00 – 22.00

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Darba dienās (3h) : 11 EUR
Brīvdienās (3h): 16 EUR

Vairāk: https://www.viiking.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *