SPA ārvalstīs

Tervise Paradiis ūdens parks

Ja sanācis būt Pērnavā un pastaigāties gar ne visai garo jūras piekrastes līniju, tad varbūt esi pamanījis, ka pašā tālākajā pludmales galā atrodas liels ūdens atrakciju parks! Tas pavisam noteikti izceļas jūras malas panorāmā un neatstās vienaldzīgu nevienu, kurš iet garām. Arī mani! Tā kā jau kādu laiku dzīvoju Pērnavā, tad pataigas gar jūru ir ikdiena, un lielā ēka ar krāsainajām trubām mani uzrunāja jau sen. Kad beidzot ciemos atbraukuši manējie, var nolasīt kompāniju un doties nelielā sestdienas izklaidē uz lielāko Igaunijas ūdens atrakciju parku – Tervise Paradiis ūdens parks.

Piedāvājums un cenas  

Spa ierodamies brīvdienā ap pieciem pēcpusdienā, ārā jau tumšs un gaisā jūtams arī rudens. Tapēc cenu lapas iespēja “Saunu pasaule + ūdens parks” ļoti uzrunā. Samaksājam 22 EUR katrs un dodamies uz ģērbtuvēm. Kā jau katrā Pērnavas Spa (ar vienu izņēmumu) dvielis līdzi jāņem pašam, tas gan neattiecas uz viesnīcas klientiem. Tervise Paradiis piedāvā 4 apmeklējuma komplektus: tikai ūdens parks; ūdens parks + lielais peldbaseins; ūdens parks + saunu pasaule vai all inclusive (ūdens parks + saunu centrs + lielais peldbaseins). Pēdējais komplekts brīvdienās izmaksās tikai 2 EUR vairāk nekā samaksājām mēs. Bet šie apmeklējumi ir ierobežoti (3 h). Ja esi enerģijas pilns, vari izvēlēties arī visas dienas biļeti, kas all inclusive gadījumā brīvdienās būs tikai 28 EUR. Vērtējot visas pieejamās aktivitātes un iespējas šajā Spa, cenas šķiet ļoti adekvātas. Uz vietas pieejamas arī dažādas relaksējošas procedūras un aktīvākajiem arī sporta nodarbības.

Bilde: Tervise Paradiis

SPA  

Sieviešu un vīriešu ģērbtuves atrodas atsevišķi. Tur atradīsi skapīšus, labierīcības, dušas, fēnus un pašu labāko ģērbtuvju ekstru: 2 pirtis un mini peldbaseinu. Šī ģērbtuvju ekstra var tikt pielīdzināta dažam labam Latvijas Spa 🙂 Šis ir lielisks papildinājums tiem, kuri vēlas pasildīties pa pliko. Dodamies tālāk iekšā ūdens atrakciju parkā: dažādas ūdens trubas, upe ar straumi,  burbuļvannas, tramplīni un apsildāms āra baseins – to visu piedāva Tervise Paradiis ūdens atrakciju parks. Te katrs var atrast savu mīļāko aktivitāti un 3 h paskries vēja spārniem. Tomēr ārā ir manāma ziemas tuvošanās un mēs, būdami lieli pirts mīļi, izlemjam sākt ar Saunu pasauli. Tā atrodas ūdens parka otrajā stāvā. Pie ieejas atrodas automātiskie vārti un ieeja tikai tiem, kas iegādājušies attiecīgo ieejas komplektu un aproci . Šeit atradīsi nelielu silto baseinu, auksto baseinu, atpūtas zonu + cafe, 5 dažādas saunas un pašā “pasaules” vidū karsto Japāņu baseinu.

Tervise Paradiis
Bilde: Tervise Paradiis

Cilvēku rosība šeit ir liela, bet tā kā atrakciju ir daudz, tad nevienu reizi saunā neesam vairāk par 3 cilvēkiem. Tas priecē un ļauj izbaudīt karstumu un klusumu! Katra sauna pārsteidz ar savu interjeru un gaismiņām, katra no tām ir kā mākslas darbs un ļauj izbaudīt ne tikai karstumu, bet arī apbrīnot dizaineru izdomu. Pirtis nav garlaicīgas un atgriežamies katrā no tam vēl pāris reizes.

Tervise Paradiis
Bilde: Tervise Paradiis

Saunu pasaules interjers ir ļoti patīkams – tumši toņi, pieklusināts apgaismojums un viss nepieciešamais, lai nemanot ieslīgtu kādā atpūtas krēslā pēc ļoti karstās saunas. Arī baseins ļoti atveldzē un mums ļoti patika zemūdens masāžas strūklas, kuras izmasēja muguru ne pa jokam.

Tervise Paradiis
Bilde: Tervise Paradiis

Bet kas ir Spa prieki bez kārtīgas ūdens devas? Nolemjam izmēģināt arī ūdens atrakciju parku, ko sākumā domājām tikai apskatīt. Ūdens trubas vienmēr ir mani biedējušas – noskrāpēti gurni, ūdens mutē un satraukums par to vai aiz nākošā līkuma izdzīvošu (man tiešam labāk patīk mierīgā atpūta). Bet es padodos un nobraucam pa 2 dažādām trubām un es noteikti varu teikt, ka ir tā vērts! Ūdens pēc karstajām pirtīm atvēsina un uzmundrina gandrīz jau snaudošo miesu. Ir prieks redzēt tik daudz priecīgu bērnu sejas un ticiet man, vecāki bija ne mazāk smaidīgi, izkāpjot no kārtēja pūšļa ūdens trubas galā.
Ir uznācis tāds nogurums, ka ir īstais laiks kādam uzmundrinošam augļu kokteilim vietējā bārā. Viens bārs atrodas ūdens parka zonā, otrs saunu pasaulē. Cenas samērīgas un alus mīļotājiem ir iespēja arī atveldzēties ar vēsu pašmāju Valmiermuižas alu.

Tervise Paradiis
Bilde: Tervise Paradiis

Kopvērtējums

Šī noteikti ir īstā vieta ģimenēm ar bērniem, te “ko darīt” atradīs ikviens! Neskatoties uz to, ka ūdens atrakciju parks var vienlaicīgi uzņemt līdz pat 700 (!) apmeklētāju, baseinu un saunu tīrība ir ļoti laba. Arī cilvēku masas sadalās pa trubām, baseiniem un saunām, tāpēc nav jābaidās braukt uz šejieni arī brīvdienās! Bet ja gribas mierīgāku atpūtu, tad darba dienas ir īstais laiks, kad braukt ciemos uz Pērnavu. Un noteikti paņem līdzi gan bērnus, gan vecmāmiņu – te ikviens atradīs sev nodarbi!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 11.00 – 22.00

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Ūdens parks + saunu pasaule (3h) brīvdienās: 22 EUR

Vairāk: http://www.terviseparadiis.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *