SPA ārvalstīs

Tervis Medical Spa

Šis ir lielākais Medical SPA visā Igaunijā ar vairāk nekā 50 gadus ilgu pieredzi. Tervis Medical Spa Pērnavā piedāvā daudz un dažādas terapijas un procedūras un ar savu plašo piedāvajumu ir patiešām populārs starp citiem SPA. Īpaši maksātspējīgo skandināvu klientu vidū. Tā kā autobusu rindas pie viesnīcas ar vecāka gadagājuma klientiem ir ikdiena, šo SPA īpaši nesteidzāmies apmeklēt. Bija radies iespaids, ka šo viesnīcu un SPA apmeklē tikai Somijas pensionāri:)

Tervis Medical Spa

Pirmais iespaids
Mūsu viedoklis mainījās pilnībā, kad studiju ietvaros devāmies informatīvā tūrē uz viesnīcu un pašu SPA. Viesnīca tik plaša ar gariem gaiteņiem, telpas izremontētas, terapiju un procedūru saraksts tik garš, ka nezin no kā izvēlēties. Īpaši jāuzsver dažādās siltuma terapijas un ķermeņa ietīšanas no tepat Igaunijā iegūtajām ezera dūņām. Šī vieta patiešām ir īstā vieta, kur profesionāļu klātbūtnē izmēģināt dažādas medicīniska rakstura labsajūtas procedūras. Un nebūt nav jāgaida kāda saslimšana, lai izmēģinātu šīs procedūras. Tervis Medical Spa ir mūsdienīga sanatorija, kurā iesakām palutināt sevi vai savus mīļos ikvienam! Un ja kādam viesnīcas nosaukums šķiet nedaudz dzirdēts, tad pieminam, ka šī viesnīca ir Pērnavas Tervise Paradiis akvaparka lielā māsa. Par šo ūdens atrakciju parku jau rakstījām iepriekš. Lasi, kā mums tur gāja: atsauksme Tervise Paradiis.

Tervis Medical Spa

Piedāvājums un cenas
Kad tūre pilnībā pamainījusi mūsu domas par viesnīcu kopumā, nevaram sagaidīt izmēģināt Tervis Medical Spa! Kādu darba dienas vakaru caur plašajiem viesnīcas gaiteņiem mūsu ceļš ved uz Tervis Medical SPA. No pirmdienas līdz ceturtdienai SPA pieaugušajam izmaksās tikai 10 EUR, savukārt piektdienās un brīvdienās 15 EUR. Darba dienās agrās rīta un vēlās vakara stundās atlaides un apmeklējums tikai 7 EUR. Dvieļi jānem līdzi pašiem, ja negrib īrēt uz vietas. Pats SPA piedāvā piecas pirtis: infrasarkano pirti, aromātisko pirti, sāls pirti un tvaika saunu, savukārt katrā ģērbtuvē arī somu saunu. Tervis Medical Spa atrodas arī lielais 25 m garais peldbaseins, burbuļvanna un karstais Japāņu baseins. Pašā viesnīcā atradīsi arī sporta zāli, trenažieru zāli, dažādas ūdens nodarbības vingrošanas peldbaseinā un jau minētās terapijas un procedūras. Tām atvēlēts pat atsevišķs viesnīcas spārns.

Tervis Medical Spa

SPA
Caur automātiskajiem vārtiem dodamies uz ģērbtuvēm, kuras nav īpaši lielas, bet šajā vakara stundā vietas ir daudz un cilvēku maz.
No ģērbtuvēm nonākam dušas telpā, kur ir arī privāta sieviešu sauna, ja pēc dušas gribas sasildīties pa pliko. Turpat aiz saunas jau plašais SPA, kura lielākais pluss ir 25 m garais peldbaseins ar 4 celiņiem. Vienā pusē baseinam atpūtas zviļņi, otrā pusē visas pirtis, SPA bārs un burbuļvanna. Godīgi sakot šādu lielisku SPA nebijām gaidījušas (laikam mūsu aizspriedumu dēļ). Viss tīrs, telpas plašas un izskatās nesen remontētas, visas piecas pirtis siltas un vietas pietiek daudziem. Ir arī neliels bērnu peldbaseins un karstais Japāņu baseins.

Tervis Medical Spa
Pirtis un kokteiļi burbuļvannā

Kā pirmo iemēģinām Aromātisko pirti (70° – 80°C), kura mums ļoti patīk, jo tajā skan arī mūzika. Tikai retajos SPA pirtīs skan mūzika un nevalda neveikls klusums vai skaļas čalas. Pēc sasildīšanās dodamies tālāk un iemēģinām tvaika pirti. Tik biezs tvaiks, ka grūti saskatīt otru telpas galu. Tas nozīmē, ka šī ir kārtīga tvaika pirts! Pie visām pirtīm arī vienreizlietojamās salvetes uz kurām sēdēt. SPA bārs izvietots ļoti lieliskā vietā, kas ļauj kokteiļus pasūtīt pa tiešo no burbuļvannas. Un atvēsinošs augļu kokteilis ir tieši tas, kas vajadzīgs pēc karstajām pirtiņām. Peldēšanas mīļi ļoti novērtēs plašo 25 m garo peldbaseinu, kur arī lieliski var atveldzēties pirts starplaikos. Sāls sauna patiks ikvienam, kuram patīk skrubēties un karsēties vienlaicīgi. Pirts ir gana plaša un sāls kubls gana liels, lai pietiktu visiem.

Tervis Medical Spa

Kopsavilkums
Mums šis SPA patika ļoti ļoti! Tas ir gana plašs, piedāvā vairākas saunas un cena ir viena no draudzīgākajām starp Pērnavas SPA. Mūsu uzturēšanās laikā telpas tika regulāri uzkoptas un vienreizējo sēžamdvieļu ruļļi papildināti. Lielais peldbaseins ir ļoti liels pluss šim SPA, jo ļauj kombinēt patīkamo atpūtu arī ar nelielu sportisku aktivitāti. Un noteikti iesakām iemēģināt kādu no Tervis Medical labsajūtas procedūrām, kuras viesnīcas klāstā ir vairāk nekā 50 (!). Nekad nebūtu iedomājušās, ka aiz tik lielas viesnīcas telpām slēpjas reizē tik plašs un mājīgs SPA. Ejam uz SPA iesaka!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Pirmdiena – ceturtdiena: 6.30 – 20.00
Piektdiena/brīvdienas: 9.00 – 22.00

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Pirmdiena – ceturtdiena: 10 EUR
Piektdiena/brīvdienas: 15 EUR

Vairāk: http://www.spatervis.ee/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *