SPA Latvijā

Salaspils peldbaseins

Ūdens, sports, norūdīšanās, aktīva laika pavadīšana baseinā un tad sasildīšanās burbuļvannā – nesēžam mājās un dodamies iemēģināt Salaspils peldbaseinu! Tas atvērts pavisam nesen, pagājušā gada oktobrī. Darba dienās te notiek peldēšanas nodarbības skolniekiem, ūdens aerobika visiem citiem interesentiem, bēbīšpeldināšana un sacensības.

Pirmais iespaids

Piebraucam pie liela sporta kompleksa ar plašu bezmaksas stāvvietu, turpat redzams sporta stadions. Dodamies iekšā, kur mūs sagaida administratore, kura pilda arī garderobistes funkcijas. Samaksājam par apmeklējumu, uzvelkam čības un ejam uz ģērbtuvēm. Ģērbtuves plašas, skapīši lieli, pieejamas vairākas dušas un turpat vairāki zīdaiņu pārtinamie galdi –  viss protams jauns un tīrs.

Piedāvājums un cenas

Salaspils peldbaseins piedāvā apmeklēt lielo baseinu un mazo baseinu. Lielā baseina vienreizējs apmeklējums laikā no 9:00 – 16:00 maksā 3.50 EUR, bet apmeklējums jebkurā laikā maksā 5 EUR. Mazā baseina apmeklējums bērniem līdz 6 gadu vecumam + pavadošā persona maksās 3.50 EUR. Peldbaseinā iespējams iegādāties arī ģimenes biļetes un reižu abonementus. Gandrīz katru dienu peldbaseinā pieejamas dažādas nodarbības un ūdens vingrošanas kā lieliem, tā maziem. Ja vēlaties apmeklēt kādu no nodarbībām, atsevišķi jāsazinās ar nodarbības treneri. Meklē saiti uz nodarbībām raksta beigās 🙂

SPA

Ūdens mīļotājiem Salaspils piedāvā lielo baseinu ar četriem celiņiem (29C grādi), zīdaiņu baseinu (33-34C grādi) un divas burbuļvannas ar skatu uz sporta laukumu. Savukārt siltummīļiem pieejamas 2 plašas un jaunas pirtis – sauna un tvaika pirts. Neticami, tas viss tikai par 5 EUR! Esam dienas vidū, šobrīd skolnieku nav. Lielajā baseinā peldas divas sievietes, bērnu baseinā notiek nodarbība pavisam mazajiem. Sauna strādā, bet tvaika pirts, kā mums pastāsta glābējs, tiek ieslēgta ap 18:00 un brīvdienās, kad vairāk apmeklētāju. Baseina telpas regulāri uzkopj un viss ir ļoti tīrs. Uz vietas pieejams plašs inventārs peldēšanai, kas ir ļoti parocīgi tiem, kas ierodas ar bērniem.

Kopvērtējums

Mums ļoti patika! Neskatoties uz to, ka šis ir sporta kompleksa peldbaseins, klāsta un tīrības ziņā šis komplekss noteikti neatpaliek no daža laba Rīgas SPA. Nekā lieka, viss pietiekami. Īpaši iesakām šo peldbaseinu ģimenēm ar bērniem! Kamēr tētis peldās lielajā baseinā, mamma ar bēbīti peldinās bērnu baseinā un pēctam visi kopā sildās burbuļvannā un pirtiņās. Izklausas jauki, vai ne?

 

– –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Pirmdienās, otrdienās, ceturdienās: 6:00 – 22:00
Pārējās dienās: 8:00 – 22:00

Kur:
Ceru iela 1, Salaspils

Cik maksās:
Lielais baseins (12:00 – 16:00) = 3.50 EUR
Lielais baseins (jebkurā laikā) = 5 EUR
Mazais baseins = 3.50 EUR

Vairāk: www.salaspilssporto.lv/baseins

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *