SPA Latvijā

Opera Hotel SPA

Rudens sākums ir perfekts laiks, lai iepazītos ar Rīgas SPA piedāvājumu un apmeklētu vietas, kurās nav būts. Šoreiz izvēle krīt uz Opera Hotel & SPA piedāvājumu: Day SPA. Piedāvājumā ietilpst ne tikai SPA apmeklējums, bet arī procedūras un vakariņas viesnīcas restorānā. Piedāvājums izklausās lielisks un dodamies to iemēģināt.

Pirmais iespaids

Pati četrzvaigžņu viesnīca atrodas pašā pilsētas centrā pa vidu pilsētas kņadai un troksnim. SPA centra pirts un ūdens atpūtas zona atrodas pagrabstāvā, kur mani sagaida administratore. Ģērbtuves ir maziņas, kādi pāris skapīši, kuros atrodas čības un dvieļi. Turpat arī 1 duša un spoguļgaldiņš ar 1 fēnu. Bet viss ir tīrs un gaumīgs. Man paveicies, ka te esmu vienīgā, jo vietas ir patiešam maz un ģērbtuvēs ir tikai viena duša. SPA centra galvenā auditorija, protams, ir viesnīcas viesi, kuri no numuriņiem pa taisno dodas lejā savos halātos. Bet mēs taču neesam atnākuši uz ģērbtuvēm, bet gan pašu SPA.

Piedāvājums un cenas

SPA centrā pieejama pirts un ūdens atpūtas zona, kā arī vairākas procedūras kā ķermenim, tā sejai. SPA zona atvērta katru dienu no 9:00 līdz 21:00 un maksa par 1.5h apmeklējumu ir 21 EUR. Vietu skaits SPA zonā ir ierobežots, tāpēc būtu labi savu apmeklējumu pieteikt laikus. Opera Hotel SPA piedāvā arī vairākus SPA rituālus, kuros ietilpst vairākas procedūras. Arī man ir pieteikts SPA rituāls: Day SPA. Tajā iekļauts: 1h atpūta saunās un baseinā, 90min procedūras ķermenim un sejai un 2 ēdienu vakariņas viesnīcas restorānā. Rituālu cena svārstās no 70- 90 EUR, atkarībā no iekļautajām procedūrām.

SPA

Pats SPA, līdzīgi kā ģērbtuves, ir diezgan šaurs un maziņš. Ieejot SPA centrā pie sienas izvietots apsildāmais sols, tālāk divi atpūtas krēsli, sauna, tvaika pirts, 1 duša un relaksācijas baseins ar kaskādi. Ar sajūsmu dodos uz tvaika pirti, jo tā nekad neliek vilties. Pacietīgi 10 min sēžu un saprotu, ka nekādu siltumu nejūtu. Tā kā ļoti gribējās sasildīties, tvaika pirti turpmākās 10 min baudīju stāvot kājās. Pati tvaika pirts sauc pēc renovācijas – uz sienām manāms pelējums un sēdus šajā pirtī nu galīgi nevar relaksēties.

Baseins

Dodos uz baseinu atveldzēties. Labi, ka izvēlos iet uz baseinu brīdī, kad viesnīcas viesi ir jau devušies prom, savādāk visiem vietas nebūtu. Baseins nav liels, bet atveldzēties var: tajā ir ūdens kaskāde un zemūdens masāžas strūkla. Pēc baseina dodos uz saunu, kur karstumiņš ir pamatīgs. Pati sauna nedaudz likās par sausu, un zīmīte “uz akmeņiem ūdeni neliet” attur mani no idejas “mitrināt” karsto gaisu. Arī pati sauna nedaudz prasās pēc remonta, uz augšejās lāvas var sēdēt tikai vienā pusē, jo otrā dēļi sašķiebušies.

Foto: Opera Hotel SPA

Spa procedūra

Pirmo reizi SPA man bija tā, ka nezināju, kur likties. Tvaika pirtī siltuma nav, baseins par mazu, lai pat papeldētu un patīkamu atpūtas beņķu, kur piesēst arī īsti nebija.. Pēc nepilnas stundas jau bija pienācis mans laiks procedūrām. Procedūru kabineti izvietoti turpat pagrabstāvā blakus SPA. Manā piedāvājumā ietilpa ķermeņa skrubēšana, visa ķermeņa masāža un sejas procedūra. Kopā procedūras aizņēma 1.5h un lika aizmirst SPA nedienas un nodoties pilnīgai atpūtai. Pēc SPA jutos laimīga un atpūtusies un devos uz restorānu. Day SPA piedāvājuma ēdiens bija garšīgs un tieši laikā pēc atpūtas SPA.

Kopvērtējums

Day SPA piedāvājuma cena nebija viena no lētākajām, tapēc mierīgu sirdi varu apgalvot, ka šis SPA noteikti neatsvēra uz to liktās cerības. Piedāvājumā ietilpstošās procedūras ļoti izglāba pasākumu. Mēs Ejamuzspa.lv vienmēr cenšamies visā sameklēt pozitīvo un neesam visai izvēlīgas. Bet tomēr no 4* viesnīcas gaidīju nedaudz vairāk. Mūsuprāt, SPA var būt mazs un omulīgs, bet tam noteikti ir jābūt tīram un kvalitatīvam. Šis bija tipisks viesnīcas SPA, kas ir kā mazs bonuss viesnīcas viesiem, bet diemžēl nav vieta uz kuru doties tikai SPA dēļ. Es gan saviem draugiem ieteiktu apmeklēt šī SPA piedāvatās procedūras, jo tās bija relaksācijas vērtas.

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 09:00 – 21:00

Kur:
Centrs, Rīga

Cik maksās:
SPA zona, 1.5h = 21 EUR

Vairāk: http://www.operahotel.lv/lv/spa

1 thought on “Opera Hotel SPA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *