SPA Latvijā

Elektrum olimpiskais centrs

Ir tādas darba dienas, kad gribas izrauties uz SPA – pasildīties pirtiņā, papeldēt. Bet uz lielajiem SPA doties negribas. Nu jau ilgi meklējām kādu vietu tepat Rīgā, kur vakaros gribētos aizbraukt un atpūsties. Un atradām! Tas ir Elektrum Olimpiskais centrs, tepat pāris minūšu attālumā no Rīgas centra. Nesen atjaunotā un papildinātā atpūtas zona ir patiešām liekama vienā plauktiņā ar citiem SPA.

Pirmais iespaids

Elektrum olimpiskā centra atpūtas zona un peldbaseins darba dienās (P-C) strādā no 7.00 līdz pat 23.00 vakarā (pēdējais apmeklējums 21.30). Ierodamies šeit darba dienas vakarā pirms 21.00. Auto par atsevišķu samaksu novietojam centra lielajā stāvlaukumā. Izejot cauri visam sporta centram nonākam SPA recepcijā – plaša telpa ar ģērbtuvēm, fēniem un kafejnīcu. Viss izremontēts un mūsdienīgs. Nododam mēteļus un ziemas apavus, uzvelkam čības un dodamies uz ģērbtuvēm.

Elektrum olimpiskais centrs

Ģērbtuves ir plašas, visiem kopīgas un ar mūsdienīgu dizainu. Turpat ģērbtuvēs skapīši un pārģērbšanās kabīnītes. Spoguļi ar fēniem, pārtinamie galdi mazākajiem un slēgtas kabīnītes ar dušām. Viss dizains ieturēts gaišos toņos ar krāsainiem akcentiem, ļoti gaumīgi. Rodas ļoti jauks pirmais iespaids. Noskalojamies dušās un dodamies izpētīt atpūtas zonu.

Piedāvājums un cenas

Apmeklējumu uz Olimpisko centru iespējams komplektēt. Tas sastāv no 2 daļām: lielā peldbaseina un atpūtas zonas (mazie baseini + pirtis + rotaļu upe). Ja vēlies darba dienā apmeklēt gan lielo peldbaseinu, gan atpūtas zonu, tad tas izmaksās 12 EUR. Brīvdienās šis pats komplekts pa 15 EUR. Mēs ierodamies SPA vēlu un izlemjam apmeklēt tikai atpūtas zonu, kas 1 pieaugušajam izmaksā 8.50 EUR. Apmeklējums ierobežots 2h. Skaistuma procedūras gan šeit netiek piedāvātas, bet dažādas ūdens nodarbības gan – Aerobika / SUP FIT, ārstnieciskā ūdens vingrošana un senioru ūdens nodarbības.

Elektrum olimpiskais centrs

SPA

No ģērbtuvēm un dušas telpas nonākam atpūtas zonā, kur gar malām izvietotas 3 pirtis: sauna, bio sauna ar sāls sienu un sajūtu pirts ar aromterapijas eļļām un vidējo temperatūru +40˚C. Pretī saunām atrodas tvaika pirts, dušas, tropu duša un Rotaļu upe. Kā pirmo izmēģinām tvaika pirti, to viennozīmīgi foršāku padara gar sienu izvietotais ūdenskritums. Gaiss telpā ir patīkams, tvaiks biezs un pirts diezgan gaiša, lai nejustos kā šaurā alā.

Elektrum olimpiskais centrs

Ielūkojāmies arī rotaļupē – tā noteikti ir TOP vieta bērniem! Ūdens kaskādes, mini ūdens ZOO, kur iespējams ar kādu no zvēriņiem pārvietoties pa ūdens ceļiem. Superīgs piedzīvojums bērniem.

Elektrum olimpiskais centrs

Sauna bija visai karsta (kādi +90˚C), pilnai laimei pietrūka tikai ķipītis, lai sauso pirts gaisu nedaudz mitrinātu. Pieceļoties no lāvas pat brīžiem bija grūti nostāvēt uz pirts grīdas. Bio saunā bija patīkami sēdēt, sāls paneļi rada patīkamu un relaksējošu noskaņu pirtī. Tomēr sajūtu pirti mēs īsti neizpratām: +40˚C siltums, kuru gandrīz nejutām. Bet pluss; plašas lāvas un pirts vidū flīžu paaugstinājums, gluži kā turku hamamos. Nospriedām, ka šī pirts labāk der mazajiem ķipariem, kur sasildīties pēc rotaļu upes apmeklējuma.

Elektrum olimpiskais centrs

Ārpus pirtīm ir atpūtas krēsli un ļoti oriģināli plauktiņi bišu šūnu izskatā, kurā vari ielikt savu ūdens pudeli vai dvielīti. Turpat aiz pirtīm trepes uz lielo peldbaseinu, kas ir 50 m garš. Kopumā baseinā ir trīs celiņi (50 m garumā) un seši 25 m gari peldēšanas celiņi. Peldbaseina dziļums seklākajā galā ir 1,3 m, bet dziļākajā – 2,3 m.

Savukārt otrā galā pirtīm atrodas gaitenis uz mazajiem baseiniem. Šeit ir īsta paradīze, ja vēlies iemācīt pašrocīgi bērnam peldēt +30˚C siltā ūdenī. Elektrum olimpiskais centrs piedāvā 2 mazos peldbaseinus: viens peldbaseins ir 1 m dziļš, savukārt otrs ar pakāpenisku dziļuma pāreju – 1 m līdz 1,4 m. Baseina malā atrodas arī dažādi peldēšanas palīglīdzekļi, kas noteikti atvieglos dzīvošanos pa ūdeni ar mazo. Jāpiebilst gan, ka pa dienu šeit aktīvi notiek peldēšanas nodarbības un pastāv liela iespēja, ka kāds no baseiniem būs aizņemts. Kā mums ieteica SPA meitene, tad pilnībā baseins ir brīvs tikai pēc 20.00 vakarā.

Elektrum olimpiskais centrs

Kopvērtējums

SPA patiešām ir lielisks! Sen nebijām redzējuši tādu vietu, kur tik ļoti ir piedomāts pie aktivitātēm bērniem. Šī noteikti ir top vieta daudzām ģimenēm ar bērniem, tāpēc domāju, ka brīvdienās šeit ir visai pilns. Mums Elektrum olimpiskais centrs ir kļuvis par vietu, kurā pasildīties pirtī un izpeldēties darba dienu vakaros. Demokrātiskas cenas, liels peldbaseins, saunu daudzveidība un kvalitāte kā lielajos SPA. Aizej ciemos, izbaudi vakara mieru un izpeldies!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
P-C: plkst 7.00 – 23.00
P, S, Sv plkst. 8.30 – 22.00

Kur:
Grostonas iela 6b, Rīga

Cik maksās:
Peldbaseins + atpūtas zona (2h apmeklējums):
darbadienās (P-C): 12 EUR
brīvdienās (P, S, Sv): 15 EUR

Vairāk: https://www.olimpiskais.lv/cenas

2 thoughts on “Elektrum olimpiskais centrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *