SPA Latvijā

Krimuldas peldbaseins

Pirmais iespaids
Krimuldas peldbaseins ir daļa no Krimuldas vidusskolas. Šis peldbaseins ir ļoti iecienīts gan vietējo, gan tuvākās apkārtnes iedzīvotāju vidū. Jāpiebilst, ka pats Krimuldas peldbaseins atrodas Krimuldas novada centrā – Raganā, 50 km attālumā no Rīgas. Darba dienās peldbaseinā notiek peldēšanas nodarbības skolniekiem, tāpēc baseins apmeklētājiem pieejams no plkst. 17.00 – 22.00. Taču brīvdienās jau no plkst. 9.00 – 22.00. Mēs ierodamies darba nedēļās vidū īsi pēc 17.00, tikko ir beigušās peldēšanas nodarbības skolēniem, bet apmeklētāji vēl nav saradušies. Tāpēc baseinā kopumā esam tikai kādi 5 cilvēki.

Krimuldas peldbaseins

Piedāvājums un cenas
Krimuldas pelbaseinā atradīsiet 25m garu lielo baseinu, mazo baseinu ar ūdens kaskādi, kas piemērots bērniem, un 2 pirtis: saunu un tvaika pirti. Baseina cenu politika ir ļoti draudzīga. 1h apmeklējums pieagušajam izmaksās 6 EUR, katra nākošā stunda 2 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem apmeklējums vecāku pavadībā ir bezmaksas. Uz baseinu obligāti līdzi jānem peldcepure, bet ja tā aizmirsusies mājās, tad par 0.30 EUR to var izīrēt kasē. Par 1 EUR iespējams izīrēt arī pleznas 🙂 Jāņem vērā, ka ģērbtuvēs skapīšu nav, tāpēc visu vērtīgo jāatstāj pie peldbaseina administratores. Ģērbtuvēs ir drēbju pakaramie un dušas.

Krimuldas peldbaseins
SPA
Cau ģērbtuvēm nonākam lielajā peldbaseinā, kura vienā pusē atrodas bērnu baseins, otrā pusē atpūtas krēsli un saunas. Uz vietas pieejams arī dzeramais ūdens, kas viennozīmīgi ir liels pluss pašvaldības baseinam. Tvaika pirtiņā vietas pietiek kādiem 6 cilvēkiem, tvaiks ir labs un mums sanāk labi izkarsēties. Turpat pie tvaika pirts atrodas dušas. Blakus telpā visai karsta sauna, un te lieliski noder pie durvīm atrodamie koka paliktņi.
Krimuldas peldbaseins
Pēc pirtiņas dodamies uz peldbaseinu, kurā par laimi ūdens nav stindzinoši vēss. Uz info dēļa norādīta 28°C temperatūra. Bērnu baseins ir īpaši piemērots mazākajiem peldētajiem, ūdens ir 30°C silts. Bērniem arī pieejamas piepūšamās atrakcijas, kuras par atsevišķu samaksu iespējams izīrēt. Krimuldas peldbaseina telpas ir ļoti tīras, baseina darbinieki regulāri uzkopj telpas, kā arī pie peldabseina dežūrē administratore.
Krimuldas peldbaseins
Kopsavilkums
Šis baseins ir piemērots garam peldējumam darba dienu vakaros vai brīvdienu ģimenes atpūtai kopā ar bērniem! Baseins tiešām ir iecienīts skolēnu vidū un, ja trāpīsiet uz kādas nodarbības beigām, tad rēķinieties ar priecīgu skolnieku bariņiem 🙂 Baseinu grūti salīdzināt ar Latvijas jaunatklātajiem pašvaldību baseiniem, bet gribētos atzīmēt, ka šis baseins pirms pāris gadiem svinēja savu 30 gadu jubileju! Cepuri nost administrācijai, kuri tik cītīgi un rūpīgi uztur baseinu tik labā stāvoklī. Cerams, ka peldbaseins arī turpmāk priecēs visus novada iedzīvotājus un apmeklētājus!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienās: 17.00 – 22.00
Brīvdienās: 09.00 – 22.00

Kur:
Skolas iela 11, Ragana

Cik maksās:
Peldbaseins + saunas (1h): 6 EUR (katra nākoša stunda +2 EUR)

Vairāk: krimuldasskola.lv/peldbaseins/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *