SPA ārvalstīs

Johan Spa Hotell

Šīs Ziemassvētku brīvdienas nolēmām pavadīt kaimiņzemes salā Sāremā, kura jau izsenis slavena ar saviem daudzajiem SPA. Lielākā daļa salas atpūtas centru atrodas galvaspilsētā Kuresārē. Šajā ceļojumā nolēmām apciemot kopumā 3 SPA, lai sniegtu jums pēc iespējas plašāku ieskatu Sāremā atpūtas iespējās. Šajā rakstā aprakstīsim mūsu ciemošanos Johan Spa Hotell! Lasi arī par mūsu viesošanos Georg Ots Spa un Grand Rose Spa.

Pirmais iespaids
Johan Spa atrodas pāris soļu attālumā no Kuresāres vecpilsētas un sastāv no 2 daļām: viesnīcas numuriņiem un apartamentiem. Viesnīcas apartamenti izvietoti blakus viesnīcas ēkai, turpat arī neliels stāvlaukums automašīnām. Tā kā paši visas dienas palikām tieši šajā viesnīcā, tad varu piebilst, ka pati viesnīca ir ļoti moderna. Numuriņi kompakti un tīri, brokastis labas. Lieliska vieta tiem, kas novērtē mūsdienīgu dizainu un mierīgu atpūtu.
Piedāvājums un cenas

SPA un baseinu apmeklējums ietilpst numuriņa cenā, ja vēlaties palikt šajā viesnīcā. Ja gribat apmeklēt tikai SPA, tad centra apmeklējums pieaugušajiem izmaksās 7 EUR, bērniem līz 3 gadiem – bezmaksas, un vecākiem (4-16 gadi) 4 EUR. Iespējams iegādāties arī ģimenes biļeti (2+2) par 16 EUR. SPA ir atvērts katru dienu no 8.00 – 22.00 un piedāvā: āra baseinu, tvaika pirti, sanariumu, somu saunu, aukstuma baseinu, burbuļvannu un baseinu ar zemūdens masāžām. Baseina malā ir pieejams arī atsevišķs 60 cm dziļš bērnu baseins, kas ir norobežots no lielā baseina. Ja jums radās jautājums: kas ir sanariums, tad atbilde: sanariums ir sauna ar zemāku temperetūru (55-70°C) nekā tradicionālā somu sauna un lielāku mitruma līmeni (40-55 %). SPA piedāva arī dažādas masāžas un procedūras kā sejai, tā visam ķermenim. Privātākai atpūtai uz viesnīcas jumta pieejama āra burbuļvanna ar skatu uz Vecpilsētu un privāta sauna, par 25 EUR/h.

SPA
SPA atrodas viesnīcas 1.stāvā, bet procedūru kabineta viesnīcas 2.stāvā. Tie, kuri paliek viesnīcā, var ērti nokļūt SPA ar liftu vai pa trepēm. Diemžēl viesnīcas apartamenti nav savienoti ar viesnīcu un uz SPA jādodas caur āru. Johan SPA nav liels, bet mani tas apbūra ar saviem lielajiem logiem un silto āra baseinu. Ārā zeme apsnigusi un pa vidu tirkīzzils baseins, skaisti!
SPA tieši pirms Ziemassvētkiem tika atjaunots, tapēc viss bija super tīrs un “svaigs”. Sieviešu un vīriešu ģērbtuves ir atsevišķi, katrā ģērbtuvē pa 2 dušām, somu pirts un neliels aukstuma baseins. Pašā SPA telpā ir lielais baseins ar zemūdens masāžām, bērnu baseins, burbuļvanna, turku pirts un sanariums un ārā jau pieminētais baseins. Vakara stundās SPA tiek izgaismots un atrašanās tajā tiešām ļoti nomierina un sniedz foršu relaksāciju, īpaši pirms miega.
Turku pirts bija mans favorīts, ar spēcīgo tvaiku brīžiem pat nevarēja redzēt, kas tev sēž pretī. Pietrūka tikai kāda ēteriskā eļļiņa pirtī. Sanariums nav mans favorīts, bet ir lieliska vieta, kur sasildīties pēc āra baseina vai ar bērniem. Pluss ir ģērbtuvēs esošā somu pirts, kur ir arī ķipītis un var kārtīgi izkarsēties.
Kopvērtējums
Dzīvojām šajā SPA 5 dienas. Apmeklējām SPA dažādos laikos un dienās, bet katru reizi SPA nebija vairāk kā 5-8 cilvēki. SPA telpas nav lielas, bet ir ļoti mājīgas. Tā kā šeit nav īpaši daudz aktivitātes mazākajiem, tad SPA bija diezgan kluss. Tāpēc noteikti iesaku šo viesnīcu un SPA pārīšiem, kas grib atpūsties mūsdienīgos numuriņos un baudīt romantisku atpūtu nepārpildītā SPA. Mūsu mini ceļojuma laikā ļoti novērtēju to, ka mums sanāca apmeklēt vairākus SPA. Nereti, dzīvojot vairākas dienas vienā vietā, apmeklējot vienu un to pašu SPA, tas var nedaudz apnikt. Tāpēc noteikti iesaku arī jums apmeklēt vēl kādu citu SPA, tas padarīs atpūtu daudzveidīgāku un interesantāku 🙂

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienas un brīvdienas: 8.00 – 22.00

Kur:
Kuresāre, Igaunija

Cik maksās:
Katru dienu, neierobežots apmeklējums: 7 EUR

Vairāk: https://www.johan.ee

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *