SPA Latvijā

Hotel Jūrmala Spa

Sākšu ar to, ka Hotel Jūrmala Spa jau sen ir viens no mūsu mīļākajiem Spa. Tikai 30 min brauciena attālumā no Rīgas, plašs un gaišs, ar daudzām pirtīm un par draudzīgu cenu. Agrāk visai bieži darba dienu vakaros vai brīvdienās tieši šis Spa bija mūsu galamērķis. Un liels bija mūsu prieks, kad uzzinājām, ka Spa piedzīvojis grandiozu rekonstrukciju un atdzimis tā kā no jauna. Pēdējā mūsu Spa apmeklējuma reizē tiešām pēc remonta jau prasījās. Ir auksts darba dienas vakars un braucam iemēģināt Spa jaunajā veidolā.

Pirmais iespaids

Ir sākušās rudens skolēnu brīvdienas, tāpēc cilvēku jau pie kasēm ir daudz un nākas pagaidīt rindā, lai tiktu iekšā. Pirmais iespaids pozitīvs, jo Spa recepcija pārnesta no pagrabstāva uz 1. stāvu. Nu tad beidzot ir sajūta, ka esi atnācis uz plašu un elegantu Spa ar atbilstošu recepciju. Vēl tagad atceros, ka agrāk šaurajā pagrabstāvā visi Spa gribētāji (arī viesnīcas viesi) spiedās rindā, lai tiktu iekšā. Darbinieki ļoti laipni, visu izstāsta un pie kases iedod arī dvieļus. Pie kasēm uzstādīti elektroniskie vārti, kur jānopīkstina iedotais pulkstenītis un Spa prieki var sākties. Otrais pozitīvais plusiņš ir paplašinātās ģērbtuves. Uz “vecās” recepcijas zonas rēķina gan sieviešu, gan vīriešu ģērbtuves ir paplašinātas. Skapīšu un brīvās vietas ģērbtuvēs nu ir daudz vairāk. Ģērbtuvēs atrodami ari fēni un labierīcības. Uzreiz aiz ģērbtuvēm ir plaša dušu telpa, kur pieejamas arī dušas želejas.

Foto: Hotel Jūrmala Spa

Piedāvājums un cenas

Hotel Jūrmala Spa apmeklējums ir ierobežots un 2.5h darba dienas vakarā mums izmaksā 17€ par pieaugušo. Ar to pilnībā pietiek, lai izbaudītu baseinus un pirtis. Brīvdienās un svētku dienās Spa izmaksā 20 EUR par pieaugušo. Bērniem vecumā no 4 – 12 gadiem Spa darba dienās izmaksās 10 EUR, bet brīvdienās 13 EUR. Ir pieejamas arī biļetes ģimenēm (2+2, bērni līdz 12 g.v.), kas darba dienās maksā 44 EUR, bet brīvdienās 56 EUR. Spa piedāvā arī neskaitāmas procedūras, ķermeņa palutināšanas kūres un dienas spā piedāvājumus.

SPA

Hotel Jūrmala Spa izkārtots divos stāvos un pēc rekonstrukcijas ieguvis mūsdienīgāku dizainu. Izejot no ģērbtuvēm uzreiz nokļūstam saunu zonā. Tur atrodamas 5 saunas: tvaika pirts ar sāls kublu priekš skrubēšanās, somu pirts 80°C, liela tvaika pirts 47°C, arompirts ar 60°C un somu pirts 100°C. Kā arī aukstais baseins, ledus ģenerējamā iekārta, krievu duša (aukstuma spainis) un tropiskā duša ar aukstuma/karstuma strūklām un putnu dziesmām.

Pirtis

Visas pirtis ir protams jaunas un tīras. Somu saunā vietas nav īpaši daudz, bet tvaika pirts ir gana paliela. Pa vidū tai izvietots mini baseins un pa malām lāvas. Arompirtī ir nedaudz vairāk vietas kā somu pirtī un tā bija viena no mūsu mīļākajām pirtīm. Kā jau arompirtī, telpā bija patīkams ēterisko eļļu aromāts un un gar sienām izvietoti dažādu krāsu gaismu paneļi. Tvaika pirts ar sāls kublu gan bija visai šaura. Ņemot vērā, ka cilvēki šajā pirtī nevis sēž, bet skrubējās ar sāli, tad telpa šķita par mazu un mums nesanāca noskrubēties ar sāli. Kopumā visas pirtis bija jaukas un aukstais baseins tieši laikā pēc karstajām somu pirtīm.

Foto: Hotel Jūrmala Spa

No saunu zonas trepes ved uz Spa 2.stāvu, kurā izkārtoti baseini, burbuļvannas un bērnu zona. Gar malām izkārtoti zviļņi un atpūtas krēsli. Pa vidu telpai 2 atsevišķi baseini ar zemūdens masāžām, 2 burbuļvannas un bērnu ūdens zona ar atrakcijām un slidkalniņu. Stūrītī iekārtota arī bērnu sauna (50°C) ar TV ekrānu, kurā rāda multenes. Lielajā baseinā pieejams arī bārs ar gardiem kokteiļiem.

Foto: Hotel Jūrmala Spa

Kopvērtējums

Pēc rekonstrukcijas Hotel Jūrmala Spa ir atjaunots pilnībā, tajā ir 2 jaunas saunas un Spa ieguvis svaigāku izskatu. Mums ļoti patika plašums un gaišums, kas valdīja baseinu telpā. Pie sienām izvietotie koka paneļi ar zaļajiem augiem deva iespaidu, it kā mēs atrastos kādā mazā tropu paradīzes stūrītī. Mums patīk, ka Spa ir izvietots 2.stāvos. Augšējais baseina stāvs likās tāds aktīvs un trokšņains, bet pagrabstāvā saunu zonā valda miers un klusums un bezgala foršas pirtis. Īstā vieta saunu mīļiem. Mēs no sirds iesakām šo SPA, lieliska atpūta garantēta!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienas: 8:00 – 22:00
Brīvdienas: 7:00 – 23:00

Kur:
Jomas iela 47/49, Jūrmala

Cik maksās:
SPA darba dienās, 2.5h = 17 EUR
SPA brīvdienās, 2.5h = 20 EUR

Vairāk: http://www.hoteljurmala.com/spa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *