SPA ārvalstīs

Hedon SPA & HOTEL

Hedon SPA varētu nodēvēt par Pērnavas intīmāko un klusāko spa.. Kāpēc? To mēs centīsimies izklāstīt mūsu apmeklējuma stāstā! Tikai pāris soļu attālumā no jūras, vecākais Pērnavas SPA – Hedon SPA & HOTEL ir unikāls gan savā arhitektūrā, gan spa piedāvājumā.

Pirmais iespaids

Viesnīcā izvietoti divi SPA. Viesiem pieejams bezmaksas Hedon SPA, kurā atradīsi baseinu, bērnu baseinu un 2 saunas. Savukārt, ikkatram par atsevišķu samaksu ir iespēja izbaudīt īpašo Silent SPA: 5 dažādas pirtis, sāls baseins un īpašs ķermeņa kopšanas rituāls! Silent SPA telpas ir savienotas ar viesnīcas SPA, kas rīta agrumā ļauj mums izbaudīt arī Hedon SPA. Šis 4* viesnīcas luksusa spa ir īstā vieta totālai relaksācijai!

Piedāvājums un cenas

Silent SPA apmeklējums jāpiesaka laikus. Apmeklētāju skaits ir ierobežots, lai izvairītos no burzmas, un klienti patiešām varētu nodoties relaksējošai atpūtai. Apmeklējuma laiks ir ierobežots (3h) un ieeja Silent SPA tikai no 14 gadu vecuma. Mēs apmeklējumu piesakām saulainā un agrā svētdienas rītā, kas izrādās lieliska ideja! Ieeja Silent SPA darba dienās izmaksā 2o EUR un brīvdienās: 25 EUR. Līdz ar ieejas biļeti katrs viesis saņem dvieli, halātu un īpašu kosmētikas komplektu no Hedon SPA ķermeņa kopšanas līnijas. Kā jau minējām iepriekš, ar ieejas biļeti Silent SPA, mēs varam izmantot arī Hedon SPA telpas un piedāvātās saunas.

Silent SPA ķermeņa kopšanas komplekts

Kas ir Silent SPA rituāls?

Bet kas tad īsti ir Silent SPA? Tā ir ieeja īpašā relaksācijas un miera oāzē. Vieta, kur izbaudīt seno Romiešu Spa tradīcijas, un nodoties īpašam Spa rituālam. Rituāls sevī iekļauj konkrētu saunu apmeklējumu noteiktā secībā, kombinācijā ar īpaši rituālam izveidotajiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem. Šeit atradīsi saunas, kas pazīstamas jau kopš Seno Romiešu laikiem: Tepidarium, Caldarium, Laconium. Rituāla laikā secībai, kādā apmeklē saunas, ir liela nozīme. Sildīšanos jāsāk ar zemākas temperatūra saunu, rituālu turpinot jau ar augtākas temperatūras saunu.

Laconium – Silent SPA

Rituāls sākas pie ieejas recepcijā, kur atstājam savas virsdrēbes un mums tiek izsniegts arī īpašais rituāla kosmētikas maciņš, kurā atrodas viss nepieciešamais, kas ļaus nodoties sevis palutināšanai! Kā arī dvielis un halāts. Tālāk dodamies uz Silent SPA viesiem paredzētajām ģērbtuvēm. Tās nav lielas, bet ļoti mājīgas. Lielā telpa sadalīta divās daļās ar sienu, kas atdala vīriešu un sieviešu ģērbtuves. Katrā pusē tikai 9 skapīši. Ģērbtuvēs ir arī fēns un dušas. Noskalojamies dušās un dodamies iekšā klusumā.. Spa telpas ir tik ļoti gaumīgas, bet tai pat laikā ļoti mājīgas. Neskatoties uz to, ka Silent Spa rituāls ir jāiet pēc konkrētas secības, mēs rīta agrumā nolemjam ātri uzmest aci pašas viesnīcas SPA telpām.

Hedon SPA

Hedon SPA atdalīts no Silent SPA ar stikla sienu, kur tiekam ar mūsu aprocēm. Pašās telpās jūtama vēsture, šeit agrāk atradušās vēsturiskās dubļu vannas. Hedon SPA atradīsi baseinu ar zemūdens masāžām, bērnu baseinu, saunu un tvaika pirti.

Bērnu baseins Hedon SPA

Spa nav liels, bet ļoti mājīgs ar dažādiem atpūtas stūrīšiem. Turpat arī Spa bārs, kur par atsevišķu samaksau iespējams baudīt kokteiļus vai bezmaksas citruss ūdeni. Pretī bāram atrodas Nāves jūras baseins, kurā ieeja Silent SPA viesiem ir iekļauta cenā. No bāra pa labi iziet durvis uz zemo āra baseinu, kas uz ziemu tiek slēgts. Kad esam pasildījušies plašajā Hedon SPA tvaika pirtī, izpeldamies baseinā un esam gatavi mūsu pirmajam Silent Spa rituālam.

Silent SPA

Visas trīs saunas, kas zināmas jau no Seno Romiešu laikiem, atrodas Silent SPA telpās. Recepcijā mums iesaka sākt mūsu rituālu ar tvaika pirti, kas šeit zināma kā Caldarium – mitra un aromātiska tvaika pirts (45-55° C). Tvaika saunā izmantotais zāļu aromāts un karstais tvaiks ļauj mūsu porām atvērties, un ķermenim sagatavoties Spa piedzīvojumam. Šajā saunā arī izmēģinām pirmo kosmētikas produktu: ķermeņa un sejas skrubīti ar patīkamu persiku kauliņu aromātu. Pēc saunas svarīgi uzņemt škidrumu un atveldzēties. Uz vietas Silent SPA piedāvā saviem viesiem zāļu tēju, svaigus ābolus un atsvaidzinošo gurķu ūdeni.

Silent SPA refreshment stūrītis

Tā kā esam pamatīgi sasiluši, dodamies atveldzēties uz Hedon SPA baseinu, jo Silent SPA telpās atradīsi tikai dušas. Viesnīcas viesi jau modušies un Hedon SPA cilvēku jau paliek nedaudz vairāk. Bet labi, ka mēs pārsvarā uzturamies Silent SPA telpās, kur valda tukšums un klusums. Turpinām mūsu rituālu ar Laconium saunu, kas ir nedaudz karstāka (55-65° C) nekā iepriekšējā sauna. Šajā saunā ir apsildāmas lāvas, tāpēc iesakām nogulties uz lāvas un ļaut siltumam piekļūt dziļākajiem ķemeņa audiem. Siltums atbrīvo visu ķermeni un ir lielisks risinājums arī tiem, kuri cieš no muguras vai locītavu sāpēm. Tālāk nolemjam izbaudīt kāju vanniņu ar Nāves jūras sāli, kas iekļauts rituāla kosmētikas maciņā. Uz vietas pieejamas divas kāju vanniņas, kurās paši iepildām siltu ūdeni, ieberam jūras sāli un vannojam kājas kādas 15 min. Nolemjam turpināt rituālu ar Nāves jūras peldbaseinu. Mums laimējas un esam baseinā vienīgie, kur pludiņojam pa ūdens virsmu kādas 15 min.

Nāves jūras baseins

Jūras sāls lieliski attīra ādu un padara to maigāku. Noteikti neiesakām baseinu tiem, kuriem ir kādas brūces vai iekaisumi. Sāls kož tik ļoti, ka pat veselai ādai brīžiem rodas pārāk kņudinošas sajūtas! Pēc sāls baseina noskalojamies dušās un nolemjam doties uz Hedon SPA somu saunu. Kārtīgi izsildāmies, izpeldamies un nolemjam izbaudī pēdējo Silent Spa saunu – Tepidarium.

Tepidarium – Silent SPA

Šī ir ne visai liela telpa, kur ir apsildāmas lāvas un Himalaju sāls siena. Šeit nelielā siltumā varam atvilkt elpu no visiem saunu rituāliem. Noslēdzam mūsu rituālu ar gulšņāšanu Relaksācijas telpā, kur iemalkojam arī Spa piedāvāto zāļu tēju.

Silent SPA Relaxation room

Kopsavilkums

Hedon SPA & HOTEL ir vieta, kur saule spīd visu cauru gadu. Pašā Spa apmeklējuma noslēgumā dodamies uz visai unikālo Mākslīgās saules atpūtas telpu! Vēsā rudens dienā izbaudīt siltus “saules” starus ir lieliski! Šis ir skaists noslēgums mūsu pirmajam Silent SPA rituālam. Dodamies uz ģērbtuvēm un izmantojam atlikušos divus produktus no mūsu maciņa – sejas losjonu un ķermeņa krēmu. Totāla relaksācija un palutināts ķermenis, jūtamies laimīgi un priecīgi! Un ko vēl varam piebilst? Šo rituālu iesakām izbaudīt ikvienam, jo tieši Hedon SPA & Hotel izprot patieso boutique SPA nozīmi, šeit uzmanība tiek pievērsta vismazākajai detaļai! Mēs noteikti atgriezīsimies!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 09.00 – 21.00

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Darba dienās (3h) : 20 EUR
Brīvdienās (3h): 25 EUR

Vairāk: https://www.hedonspa.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *