SPA ārvalstīs

Harmony Park SPA

Lieldienu brīvdienas – četras garas un brīvas dienas, kurās nolemjam aizceļot uz kaimiņu zemi, lai baudītu SPA priekus. Mūsu meklējumi apstājas pie 5* viesnīcas Harmony Park Kauņas reģionā. Mājaslapa vēsta, ka SPA apbalvots ar Europe Hotel Awards kā “Best SPA Hotel Lithuania” 2017/2018 gadā. Šis mūs ieintriģē un dodamies ceļā, pēc nepilnām 3 stundām esam klāt.

Pirmais iespaids

Viesnīca atrodas nostāk no galvenā ceļa, pļavas vidū. Apkārt ir tikai pāris mājas un liels hipodroms. Pati viesnīca patiešām ir vērtējama ar 5 zvaigznēm. Viss ļoti gaumīgs un elegants. Viesnīcas administratore laipni mūs pavada līdz ieejai SPA. Pirms tam jau esam sazinājušies ar viesnīcu, lai uzzinātu vai iepriekšēja rezervācija SPA ir nepieciešama. Rezervācija nav nepieciešama un SPA ir atvērts katru dienu no 10:00 – 22:00. Atstājam virsdrēbes un apavus pie SPA recepcijas un dodamies iekšā SPA.

 

Piedāvājums un cenas

SPA kompleksa apmeklējums ir ierobežots uz 3h. Piemaksājot 6 EUR pie pamatcenas, iespējams neierobežots apmeklējums. Mēs SPA apmeklējam brīvdienās un 3h mums izmaksā 29 EUR. SPA piedāvā arī dažādas SPA procedūras un programmas, ieskaitot pirts procedūras. Pie ieejas mums izsniedz skapīšu aproces un mazus dvielīšus, kuri jāizmanto pirtīs.

SPA

Garderobes nav pārāk lielas, bet viss ir tīrs un gaumīgs. Pieejamas 3 dušas un 4 fēni, skapīšu nav daudz. Dodamies iekšā SPA zonā un pirmais iespaids: plašs SPA un diezgan maz cilvēku. Par ko ir liels prieks, jo ir tomēr svētku brīvdienas. SPA pieejams 25m garš baseins ar 4 celiņiem, burbuļvanna ar ļoti siltu ūdeni, tvaika pirts, infrastaru pirts, sauna, āra sauna un plaša baseina zona ar vairākām masāžas strūklakām un krēsliem. Īstam rūdījumam pieejams arī aukstais baseins.

Pie tvaika pirts pieejams sāls trauks tiem, kam patīk pirtī noskrubēties. SPA odziņa ir āra pirts, kas atrodas turpat pie SPA kompleksa. Pirtiņa izveidota līdzīga lauku melnajām pirtīm. Krāsns atrodas pirts iekšpusē, kas pirts telpai piešķir jauku lauku pirts aromātu. Krāsnī gan visu laiku jāmet klāt malka, lai pirtī būtu spēcīgs gars. Ik pēc brīža baseina uzraugi veic apgaitu, apskatoties vai nekas nav jāuzkopj un piemet malku arī šajā pirtiņā. Mēs kā jau latvieši, ņēmām grožus (jeb pirts kurināšanu) savās rokas un 2 reizes malku piemetām paši. Gars sanāca ļoti labs 🙂

SPA ir ļoti draudzīgs arī bērniem, uz vietas ir pieejama liela kaste ar dažādiem peldēšanas papildlīdzekļiem un peldēšanas riņķiem. Tiem, kurus nogurdinājušas ūdens peldes un siltās pirtiņas, pieejams arī bezmaksas ūdens. Sestdienā, kad apmeklējām SPA, uz vietas bija tikai pāris ģimenes un pārīši. Tāpēc mums bija iespēja nesteidzīgā un mierīgā gaisotnē izbaudīt SPA. Baseinu zona izvietota pie lieliem logiem ar skatu uz pļavu, gar malām izkārtoti vairāki zviļņi un atpūtas krēsli. Lieliska vieta, kur baudīt kādu svaigi spiestu sulu vai zāļu tējiņu no SPA dzērienkartes.

Kopvērtējums

Kopējais iespaids: viss ir ļoti glauns, var redzēt ka interjerā izmantoti labākie materiāli un pirtiņas arī ir ļoti gaumīgas. Mums īpaši patika infrasarkano staru pirts, kuras interjerā bija izmantoti arī Himalaju sāls paneļi. Ieguvām 2in1 efektu, gan paelpojām veselīgo sāls gaisu, gan pasildījāmies “no iekšpuses”. Patiešām šī bija skaista atpūta vienā no labākajiem SPA Lietuvā! Noteikti iesakām pēc SPA apmeklējuma paēst pusdienas vai vakariņas turpat viesnīcas restorānā.

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 10:00 – 22:00

Kur:
Vazgaikiemis, Prienai, Lietuva

Cik maksās:
Darba dienās, 3h = 19 EUR
Brīvdienās, 3h = 29 EUR

Vairāk: harmonypark.lt/spa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *