SPA ārvalstīs

Grand Rose Spa Hotel

Trešais un pēdējais SPA, ko apmeklējām Sāremā salā šajos Ziemassvētkos, ir Grand Rose Spa Hotel. Lasi par mūsu viesošanos arī: Johan SPA un Georg Ots Spa.

Grand Rose Spa

Pirmais iespaids

Grand Rose Spa Hotel ir pēdējais no trim SPA, ko apmeklējām mūsu Sāremā TOP 3 ietvaros. SPA atrodas pāris soļu attālumā no Kuresāres centra. Ieeja SPA ir caur viesnīcas pagalmu, kurā jau pamanām āra saunu. Pati viesnīca ir iekārtota klasikā stilā, es pat teiktu ar nelielu baroka pieskaņu. Par SPA apmeklējumu var norēķināties turpat viesnīcas recepcijā. SPA ir iekārtots austrumu stilā un atrodas viesnīcas pagrabstāvā. Ģērbtuves ir diezgan plašas, turpat fēni un dušas.
Grand Rose Spa

Piedāvājums un cenas

SPA un baseinu apmeklējums ietilpst numuriņa cenā, ja paliekat šajā viesnīcā. Ja gribat apmeklēt tikai SPA, tad centra apmeklējums pieaugušajiem darba dienās (P-C) izmaksās 10 EUR, bet piektdienās, brīvdienās un svētku dienās 17 EUR. Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bezmaksas. Apmeklējums ir neierobežots un wellness centrā var uzturēties tik, cik spēka 🙂 Ja viesnīcā nepaliekat, tad līdzi jāņem arī savs dvielis vai recepcijā to iespējams izīrēt par 2 EUR. Protams, arī šajā SPA pieejamas neskaitāmas sejas un ķermeņa procedūras un masāžas. Tās gan šoreiz neiemēģinājām. Šis SPA uz pārejo divu SPA fona noteikti izceļas ar daudzajām pirtīm (ir arī āra pirts). Bez SPA esošajām 7 pirtīm, tur atradīsiet peldbaseinu, burbuļvannu, silto baseinu, auksto kāju baseinu, auksto baseinu, bērnu mazo baseinu un bāriņu. SPA atvērts katru dienu no 8.00 – 22.00, bet āra pirts no 12.00 – 22.00.

Grand Rose Spa

SPA

Tā kā baseini un pirtis atrodas pagrabstāvā, un mēs SPA ierodamies pēcpusdienā, tad pirmais iespaids ir nedaudz “patumšs”. Tomēr virs lielā baseina atrodas stikla griesti un dienas gaišumā SPA noteikti izskatās daudz gaišāks. Dodamies izpētīt visas pirtis. Šeit ir kadiķu pirts, bērzu pirts, somu sauna, tvaika pirts, aromātiskā rožu pirts, sāls sauna un āra pirts. Jāsaka, ka pie katras pirtiņas dizaina ir piedomāts, tomēr ne visās ir tik karsti, cik gribētos. Kārtīgi izkarsēties varējām tikai bērzu pirtī, somu saunā un āra saunā. Āra sauna patiešam bija fantastiska! Vienīgais mīnusiņš, ka ceļs uz to ir tieši blakus viesnīcas stāvlaukumam.. Diez kas skats nav, kad puspliki pirtošanās gribētaji ložņā gar Tavu auto 🙂 Sāls saunā iespējams noskrubēties ar sāli, savukārt rožu un kadiķu pirtiņās ieelpot patiešam patīkamo pirts aromātu.

Grand Rose Spa

Pa vidu SPA atrodas baseins ar burbuļvannu, silto baseinu un zemūdens masāžām. Baseinā ūdens ir veldzējošs, īpaši pēc pirtīm. Ja ļoti sanācis nosalt, tad siltajā baseinā ūdens ir patiešām silts, ilgi nosēdēt ir pagrūti. Baseinam gar malām atpūtas zviļņi, turpat arī bāriņš, kur pieejams arī bezmaksas ūdens. Bāriņā pieejami dažādi dzērieni un arī uzkodas. Maziņs mīnuss bija ķiploku smarža bāriņa tuvumā, tā kā ķiploku grauzdiņi arī Igaunijā ir lielā cieņā. Mums gan šķiet, ka šī īsti nav piemērotākā SPA uzkoda. Turpat gar malām izvietoti arī Grand Rose Spa procedūru kabineti.

Liels pluss ir šeit pieejamie bezmaksas saunu rituāli, kuru laikā varat baudīt pirti gan ar dzirdes, gan ar ožas maņām. Rituāli SPA notiek gandrīz katru dienu, vairākas reizes dienā.

Grand Rose Spa

Kopvērtējums

Pirts mīļiem noteikti šī vieta patiks, šķiet nevienā citā Sāremā SPA nav tik daudz pirtiņu kā šeit. Pie tik daudz pirtīm, gribētos arī lielāku baseinu, lai tajā patiešām var papeldēt. Ziemassvētku brīvdienās šeit bija daudz ģimeņu un principā visu laiku baseins bija okupēts ar mazākajiem peldētajiem 🙂 Kopumā mums patika, lai gan daudzās pirtīs pa 2 reizēm pat neiegājām (karstuma trūkuma dēļ). Āra pirts ir patiešām must-have! Ļoti labs gars un pluss ir arī tas, ka daudzās pirtīs bija pieejami ķipīši, tāpēc pirts nebija jābauda sausumā. Mēs viesnīcu un SPA ieteiktu vairāk ģimenēm bez bērniem, jo bērniem šeit īsti aktivitāšu nebija. Tikai mazais baseins un vēsākās pirtiņas. Bet vienmēr SPA ir jāizbauda pašiem, jo tikai jūs paši izlemjat vai teiksiet saviem draugiem “Ejam uz SPA?” 🙂

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Pirmdiena – Svētdiena: 08:00 – 22:00

Kur:
Kuresāre, Sāremā

Cik maksās:
Darbadienās (P-C) = 10 EUR
Piektdienās, brīvdienās un svētku dienās = 17 EUR

Vairāk: https://grandrose.ee/spa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *