SPA Latvijā

Grand Poet Hotel SPA

Pirms gada ārā bija jūtams vēsums un lija lietus, un mēs pirmo reizi devāmies iemēģināt Hedonic SPA jaunatvērtajā pieczvaigžņu viesnīcā Grand Poet Hotel. Šogad novembra sākumā spīd saulīte un mēs rudenīgā noskaņā dodamies uz šo Spa vēlreiz. Grand Poet Hotel dizaina viesnīca atrodas tikai pāris soļu attālumā no Vecrīgas un atzinību ieguvusi ar savu īpašo un pārdomāto dizainu ikvienā detaļā. Viesnīcas vestibils vien pārsteidz ar savu apburošo iekārtojumu un eleganto dizainu. Pa trepēm dodamies lejā uz pagrabstāvu, kur iekārtots Hedonic SPA.

Hedonic SPA
Pirmais iespaids

Lejā izvietota Grand Poet Hotel SPA recepcija, kur mūs laipni sagaida administratore. Jāsaka, ka esam pabijuši daudzos Spa, bet reti kur saņemam tik laipnu attieksmi no administratores puses. Saņemam dvielīšus, čības un halātus un dodamies uz ģērbtuvēm, kas vīriešiem un sievietēm ir atsevišķās telpās. Vietas ģērbtuvēs nav daudz, bet tas šo mūsu apmeklējumu padara individuālāku, pat intīmāku. Ir sajūta, ka esi pieczvaigžņu viesnīcas, nevis liela ūdens atrakciju parka ģērbtuvēs.

Hedonic SPA

Uz vietas pieejami gan šampūni, gan dušas želejes, gan fēni. Par visu ir padomāts, arī par maisiņiem, kuros varam pēc apmeklējuma ielikt slapjos peldkostīmus. Vispasaules pandēmija ienesusi korekcijas arī šajā Spa. Savu ciemošanos piesakām laikus un izrādās, neviens cits šajā laikā nav rezervējis apmeklējumu. Pirmajā apmeklējuma reizē mūsu mierīgo Spa atpūtu patraucēja visai jautra kompānija, tāpēc esam priecīgas, ka šoreiz viss Spa ir tikai mums.

Hedonic Spa
Piedāvājums un cenas

Hedonic Spa piedāvā atpūtu wellness centrā, trenažieru zāles apmeklējumu vai relaksāciju kāda no daudzveidīgajām procedūrām. Wellness centrā atradīsi 3 dažādas pirtis, peldbaseinu, burbuļvannu un sāls istabu. Šī centra apmeklējums darba dienās pieaugušajam izmaksā 20 €, bet brīvdienās 25 €. Savukārt bērniem līdz 12 gadu vecumam darba dienās 13 €, bet brīvdienās 15 €. Ir iespēja iegādaties arī komplekso apmeklējumu: trenažieru zāle + wellness centrs, kas darba dienās izmaksās 30 €, bet brīvdienās 35 €. Jāsaka, ka priekš pieczvaigžņu viesnīcas cenu līmenis apmeklējumam ir ļoti saprātīgs un tiešām ir tā vērts! Tie, kuri Spa vēlas apmeklēt ar bērniem līdz 16 gadu vecumam, to var darīt katru dienu no plkst. 7:00 līdz 19:00. Savukārt, vakara stundas no plkst. 19:00 līdz 22:00 paredzētas tikai pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma.

Hedonic Spa

SPA

Pats Spa atrodas aiz stiklotām durvīm, pirms kurām izvietoti pāris atpūtas krēsli un bezmaksas ūdens aparāts. Hedonic Spa telpas nav lielas, bet ir ļoti elegantas un gaumīgas. Labajā pusē atrodas 15 m garš baseins ar zemūdens masāžas strūklām, turpat pie peldbaseina ir burbuļvanna.

Hedonic SPA

Kopumā šeit atrodamas 3 saunas: biosauna (zema temperatūra/zems mitruma līmenis), somu sauna un tvaika pirts. Tāpat pieejama eleganta aroma telpa ar sāls sienu un dušas ar auksto ūdens spaini. Visas pirtiņas ir ideālas. Tvaika pirts ir gana liela, lai tajā netraucēti sasēstos vairāki cilvēki. Pelbaseins ir atveldžējošs, un nespēju vien beigt apbrīnot skaistās baseina flīžu sienas. Viena no mūsu mīļākajām telpām bija sāls istaba – skaists interjers un patīkams siltums, kas rada vēlmi uzturēties ilgāk.

Hedonic Spa

Gluži kā pirmajā reizē, arī šoreiz Grand Poet Hotel SPA mūs pārsteidza ar savu lielisko interjeru. Šoreiz mums palaimējās, jo bijām vienīgās, tomēr jau pagājušo reizi novērojām, ka Spa izkārtojums varētu būt veiksmīgāks.  Atpūtas zviļņi atrodas turpat pie ieejas, ja sarodas vairāk apmeklētāju, tad rodas neliels sastrēgums Spa centrā, kur atrodas ne tikai zviļņi, bet arī burbuļvanna, ieeja peldbaseinā un somu pirts. Ja šajā Spa būtu vēl kāda papildus zona ar atpūtas zviļniem, tas būtu tikai papildus pluss. Šoreiz gan baudījām klusumu un Spa burvību, netraucēti un bez steigas.

Kopsavilkums

Mums Hedonic SPA patīk! Patīk tieši dēļ sajūtas, kas rodas, esot tur. Viesnīcas mājaslapā rakstīts: “Šeit katrs viesis kļūst īpašs, sajūtot uzmanību un rūpes.” Mēs sajutām šo īpašo auru, un iesakām arī Tev apmeklēt šo skaisto Spa pašā Rīgas centrā. Un Spa smaidīgajam personālam vēlam daudz klientus, tai pašā laikā spējot noturēt to intīmo un personīgo attieksmi, kādu saņēmām šodien!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu no plkst. 8.00 – 22.00

Kur:
Raiņa bulvāris 5/6, Rīga

Cik maksās:
Darbadienās: 20 EUR
Brīvdienās: 25 EUR

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *