SPA ārvalstīs

Georg Ots SPA

Šajos Ziemassvētkos ciemojāmies Sāremā salā Igaunijā un kopumā apmeklējām 3 populārākos salas SPA. Šajā rakstā aprakstīsim, kā mums gāja Georg Ots SPA. Lasi arī par mūsu viesošanos Johan SPA un Grand Rose Spa.

Pirmais iespaids
Georg Ots SPA ir otrais no SPA, ko apmeklējām mūsu Sāremā TOP 3 ietvaros. Pati SPA viesnīca atrodas nedaudz nostāk no vecpilsētas, pāris minūšu brauciena attālumā no centra. Viesnīca ir diezgan liela, ārpusē bezmaksas stāvvieta un recepcijā smaidīgas administratores. Par SPA apmeklējumu iespējams samaksāt turpat viesnīcas recepcijā, kur izstāsta arī visu sīkāk par pašu SPA.
Piedāvājums un cenas

SPA un baseinu apmeklējums ietilpst numuriņa cenā, ja vēlaties palikt šajā viesnīcā. Ja gribat apmeklēt tikai SPA, tad centra apmeklējums pieaugušajiem darba dienās (P-C) izmaksās 10 EUR, bet piektdienās, brīvdienās un svētku dienās 17 EUR. Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bezmaksas. Apmeklējums nav ierobežots un SPA strāda katru dienu no 8.00 – 22.00. Pašā SPA var atrast: lielo peldbaseinu, mazāku baseinu ar ūdens strūklām, āra baseinu, tvaika pirti, sanariumu, burbuļvannu, somu pirti un 18+ pirtiņu, kurā var nopērties pa pliko. Ja nedzīvo viesnīcā un vēlies apmeklēt SPA, tad apmeklējuma cenā ietilpst arī dvielis.  Georg Ots SPA pieejamas ne tikai dažādas SPA procedūras, bet arī dažādi treniņi peldbaseinā un infrasarkanā sauna, viss par atsevišķu samaksu.

SPA

SPA ierodamies dienas vidū, kad SPA ir pavisam tukšs un cilvēku ir ļoti maz. SPA izvietots pa 2 lielām telpām un lielie logi rada plašuma sajūtu. Vienā telpā lielais baseins (27°C), gar malām zviļņi un atpūtas krēsli. Stūrītī pieejams arī bāriņs, kurā var iemalkot gan saldējuma kokteiļus, gan Valmiermuižas aliņu. Bārā pieejams arī bezmaksas ūdens. Peldbaseinam otrā malā sanariums ar plašiem logiem. Ideāla vieta, kur sasildīties un pavērot citus peldētgribētājus lielajā baseinā.

Otrā telpā mazāks siltais baseins (33°C), kas nav ļoti dziļš un būs piemērots mazākajiem peldētājiem. Baseinā pieejamas arī divas ūdens masāžas strūklakas. Baseina malā mazākajiem bērniem pieejami arī dažādi peldēšanas palīglīdzekļi. Turpat blakus baseinam burbuļvanna (36°C) un siltā & aukstā ūdens kontrasta baseini.

Georg Ots SPA zonā  atrodas arī tvaika pirts un somu pirts. Tvaika pirts gan likās nedaudz par tumšu, bet abas pirtiņas karstas un foršas. Pēc kārtīgas izkarsēšanās pirtī ideāls ir āra baseins, kurā var iepeldēt pa taisno no SPA telpām.

Georg Ots SPA pirtsmīļiem piedāva arī slapjo pirti “SVEN” (80 °C).  Tā atrodas atsevišķā telpā un ieeja šajā saunā paredzēta pa pliko un tikai no 18 gadiem. 18+ saunas telpā ir dušas, atpūtas telpa un apsildāms krēsls. Pirtiņa bija plaša ar ļoti labu garu, noteikti liels plusiņš visiem tiem, kam patīk kārtīgi izkarsēties.

Kopvērtējums
Kopumā Sāremā mēs apmeklējām trīs SPA un šis bija mūsu favorīts: plašas telpas, karstas pirtiņas un vairākas ūdens aktivitātes. Vietas pietiek visiem un ir forši, ka ir pieejami vairāki zviļņi un baseini arī ir plaši. Pirts mīļiem varbūt varētu pietrūkt kāda pirtiņa, ņemot vērā, ka SPA ir paliels, bet kopumā bija lieliski! Šo viesnīcu un SPA noteikti iesakām ģimenēm ar bērniem! Pašā viesnīcā ir arī divas bērnistabas, kur bērniem paspēlēties. Viesnīcas restorāns vairākkārt saņēmis apbalvojumus, kā labākais restorāns Sāremā un pat Igaunijā, tāpēc noteikti iesakām apmeklēt arī to.
– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienas un brīvdienas: 8:00 – 22:00

Kur:
Kuresāre, Igaunija

Cik maksās:
Darba dienas (P-C), neierobežoti: 10 EUR
Piektdienās, brīvdienās: 17 EUR

Vairāk: https://www.gospa.ee

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *