SPA ārvalstīs

Estonia Medical Spa

Spa svētdienas vienmēr ir jaukas dienas, it īpaši viesnīcās, kurās lielākā daļa check-out paredzēti līdz pusdienas laikam. Devāmies uz Estonia Medical Spa svētdienas rītā, kad lielākā daļa viesu jau bija izreģistrējušies un Spa priekus varējām baudīt tikai ar vēl pāris citiem cilvēkiem. Estonia Medical māsa ir Estonia Resort viesnīca.

Skats no 2.stāva
Piedāvājums un cenas
Estonia Medical Spa centra TERMID cenu politika ir ļoti draudzīga. Brīvdienās 3h apmeklējums pieaugušajiem izmaksās 12 EUR, bet darba dienās 8 EUR. Ģimenes biļete brīvdienās (2 pieaugušie + 2 bērni) izmaksās tikai 30 EUR. Bez baseiniem un saunām, Spa viesnīca piedāvā arī dažādas procedūras un masāžas. Par atsevišķu samaksu piektdienās un brīvdienās iespējams izbaudīt arī Nāves jūras dubļu ietīšanu ķermenim par 12 EUR. TERMID Spa centrs kopumā piedāvā 4 saunas, burbuļvannu, karsto Japāņu baseinu, lielo peldbaseinu un 2 mazākus baseinus.
Lielais peldbaseins
SPA
Viesnīcas viesiem ģērbtuves atrodas 2.stāvā, bet ārpus viesnīcas klientiem 1.stāvā. Ģērbtuves nav plašas, bet tā kā viesnīcas viesiem ir atsevišķas ģērbtuves, vietas pietiek un rindas uz pieejamajiem 2 fēniem nav. No ģērbtuvēm nonākam 1.stāva Spa daļā: Kneipp terapijas aukstais/siltais baseins, burbuļvanna un debešķīgi liels turku Hammam.
Burbuļvanna 1.stāvā
No Hammam aiziet durvis uz vēl vienu tvaika saunu. Pasildāmies Hammam un dodamies uz 2.stāvu. Tur atrodas liels peldbaseins, pārējās saunas un mazie baseini. Cilvēku ir patiešām maz un izbaudām Spa priekus pa pilno. Plašajā telpā atrodas lielie logi uz āru, kas Spa padara gaišu un brīžos, kad uspīd saule – skats ir burvīgs! Vienā no mazajiem baseiniem atradīsi 3 “alas” ar zemūdens masāžas strūklām, kur kārtīgi var izmasēt nosēdētās darba dienu muguras. Jāsaka, ka visas strūklas, kas atrodas Spa, ir ļoti spēcīgas un šī ir īstā vieta, kur izbaudīt zemūdens masāžas.
Alās paslēpušās lieliskas masāžas strūklas
No saunām izmēģinām visas un katrs var šeit atrast savu mīļāko saunu. Somu saunā, kas atrodas pie peldbaseina, pieejams ķipītis tiem, kam patīk kārtīgs gars. Atsevišķā telpā sāls sauna, japāņu baseins un mazāka tvaika sauna ar burvīgu aromātu.
Japāņu baseins
Spa odziņa apsildāmie atpūtas beņķi, kur atlaisties pēc peldes baseinā. Šis Spa ideāls arī ģimenēm, jo mazajos baseinos ūdens ir ļoti silts (32°C) un pašiem mazākajiem bērniem pieejams maziņais baseins ar ūdens strūklaku.
Bērnu baseins
Kopvērtējums
Jāsaka, ka pilnīgi noteikti esam starā par šo Estonia Medical Spa TERMID Spa. Īpaši tāpēc, jo bija maz cilvēku. Domāju rosīgākajās brīvdienās Spa ir visai pilns, un atpūtas beņķi noteikti nepietiek visiem. Bet tā kā telpas ir plašas un Spa izkārtots 2 stāvos, tad “siļķes baseinos” šeit, cerams, nesanāk bieži. Brauciet ciemos uz Pērnavu un ņemiet līdzi bērnus. Cenas šeit ir ļoti draudzīgas un Pērnava tomēr ir tikai 2h attālumā no Rīgas!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 10 – 22

Kur:
Pērnava, Igaunija

Cik maksās:
Viesiem: par brīvu
Ne-viesnīcas viesiem:
8 EUR darba dienas // 12 EUR brīvdienās (3h)

Vairāk: https://www.spaestonia.ee/medical/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *