SPA Latvijā

ESPA Rīga procedūru SPA

Šajā SPA esmu jau otro reizi un ne velti ESPA Rīga paši par sevi saka – "esam viens no lielākajiem pieczvaigžņu SPA centriem Baltijā."  Pats SPA sadalīts divos dažādos piedāvājumos: aktīvās atpūtas zonas (1.stāvs) apmeklējums un SPA procedūru zonas (6.stāvs) apmeklējums.

Pirmais iespaids

Lai nokļūtu līdz SPA recepcijai, jāpaceļas uz otro stāvu – turpat arī SPA cafe ar veselīgām maltītēm. Pieklājīgs personāls, interjerā dominē tumšas krāsas. Aizpildām anketu par savu veselības stāvokli. Ar stikla liftu paceļamies uz ģērbtuvēm. Šoreiz dodamies uz ESPA 6. stāva SPA – tur nokļūst tikai tie, kas apmeklē arī kādu no ķermeņa procedūrām. Stundu pirms procedūras iespējams sagatavot savu ķermeni, garu un noskaņoties procedūrai.

foto: Espa Rīga

Piedāvājums un cenas

SPA procedūru zonas apmeklējumā iekļautas procedūras (atkarībā no izvēlētā komplekta) + 6.stāva SPA zonas apmeklējums. Cenas komplektiem sākot no 85 EUR. Mūsu izvēlētais komplekts 1 personai maksāja aptuveni 140 EUR.  SPA zonā vairākas pirtis un āra baseins.  Ierodoties izsniedz halātu, čības un dvieļus, skapītī arī dušas cepurīte. Ģērbtuvēs pieejami ESPA sērijas ķermeņa un matu kopšanas produkti, fēni un pat matu taisnotājs.

SPA

6.stāva SPA kompleksā atrodas: sauna, dažāda veida dušas, vairākas tvaika pirtis (principā divvietīgas, kas ir forši,  jo kabīnītē vari atpūsties viens bez svešiem cilvēkiem), āra baseins ar siltu ūdeni  (skatu uz Rīgu gan nekādu negaidiet – tur redzamas tikai debesis), atpūtas telpa pretim stilizētam kamīnam. Uz vietas pieejams arī ūdens, ESPA tējas un auglīši. Kad kādu mirkli esam relaksējušies SPA zonā, mūs izsauc uz procedūru. Mēs izvēlējamies pilnu ķermeņa un galvas masāžu. Bija ļoti labi – pilnīga relaksācija, ideāla noskaņa un jauka meistare. Pēc procedūras izsniedz sausu halātu un jūs varat baudīt atpūtu relaksācijas telpā ar relaksējošu apgaismojumu, žurnāliem un tēju.

foto: ESPA Rīga

Publika. Pārsvarā viesnīcas klienti. Sievietes jaunākas un vecākas. Divas reizes, kuras esmu šeit bijusi, redzēju tikai vienu vīrieti. Par bērniem nesatraucieties – nebūs. Ieeja šajā zonā tikai no 16 gadiem.
Tīrība. Komplekss lieliskā stāvoklī, nav nolietots. Personāls pastāvīgi uzkopj mitrās pēdiņas uz grīdas, papildina tējas. Āra baseins gan prasās pēc atjaunošanas. Sausi dvieļi – uz katra stūra.

Kopvērtējums
Kopumā SPA pavadījām 3.5h  – klusumā un mierā. Šķiet, ka bijām tur veselu dienu. Visā visumā lieliski! Dārgi, bet ir vērts izmēģināt LUX klases atpūtu. Turklāt, šeit jāierodas tikai ar peldkostīmu – par visu pārējo padomāts! Kur nu vēl ideālāk, ka nav jāstiepj milzīgas sporta somas sev līdzi.

Par ESPA Rīga aktīvās atpūtas zonu atsauksme drīzumā tepat mūsu blogā!

- - -

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 7:00 - 22:30

Kur:
Baznīcas iela 4a, Rīga

Cik maksās:
SPA procedūru zona
Cenas sākot no 85 EUR

Aktīvās atpūtas zona 2.5h
Darbadienās: 29 EUR
Brīvdienās un svētku dienās: 35 EUR

Vairāk: http://www.espariga.lv/

1 thought on “ESPA Rīga procedūru SPA

  1. Atsauksme ļoti noderīga, tā kā līdz šim neesmu tur bijis pašam gribas aiziet un izbaudīt.

    Paldies meitenes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *