SPA Latvijā

ESPA Rīga aktīvā zona

Vēlā pirmdienas vakarā radās ašā ideja doties uz SPA. Jau kādu laiku solījām atsauksmi par ESPA Rīga otru SPA – aktīvo zonu, tad nododam jūsu vērtējumam mūsu atsauksmi. Tiem, kas nekad nav bijuši ESPA Rīga – šajā SPA atrodas 2 atsevišķi SPA: procedūru SPA, kas pieejams tikai tiem, kas ieradušies uz kādu no ESPA procedūrām un aktīvā zona, kuru šoreiz apmeklējām mēs. Tiem, kas vēlas apmeklēt skaisto ESPA āra baseinu, nāksies rezervēt sev arī kādu procedūru, jo šis baseins pieejams tikai tiem, kuri nāk uz procedūrām. Vairāk par procedūru SPA, lasi mūsu atsauksmē šeit.

Pirmais iespaids 

SPA ierodamies ap 8 vakarā un tā kā ESPA RĪGA atrodas pašā pilsētas sirdī, tad ideālais laiks tiem, kas ikdienā pārvietojas ar auto. Turpat pretī ESPA Rīga ieejai ir pilsētas stāvvietas. Iekļūt pašās Spa telpās var gan caur viesnīcu, gan no Baznīcas ielas puses. Pa stāvām trepēm dodamies augšā, kasē samaksājam un kāpjam uz augšējo stāvu, kur atrodas ģērbtuves. Ģērbtuves ir plašas un gaišas. Tur uz vietas pieejams arī dzeramais ūdens, fēni, matu taisnotāji. Pašās dušās pieejamas dušas želejas, šampūni un ķermeņa krēmi. Lieki piebilst, ka smarža un kvalitāte ESPA kosmētikai ir dievīga 🙂 Vienīgais mīnuss: dušas ir salīdzinoši maz, tikai kādas 6 un matu fēni tikai 4. Tā kā pēc atpūtas SPA nākas nedaudz uzgaidīt uz brīvajām dušām un fēniem.

Piedāvājums un cenas

Aktīvās atpūtas zonas standarta cena darba dienās ir 29 EUR, bet brīvdienās un svētku dienās 35 EUR. Apmeklējuma cena ir iekļauta arī Fitnesa studija. Viena apmeklējuma reizes garums ir ierobežots: 2.5 h. Apmeklējumā iekļauts viss nepieciešamais – čības un dvieļi, un papildus ir iespēja par 4 EUR izīrēt arī halātu.

SPA

Pārģērbušās dodamies atpakaļ uz lejas stāvu, kur izvietots aktīvās zonas SPA. SPA valda klusums un miers. Ar bērniem vecumā līdz 14 gadiem darba dienās ieeja SPA ir tikai no pulksten 7.00 līdz 18.00. Kas nozīmē, ka vakara stundas (SPA atvērts līdz 22.00) ir paredzētas klusumam un relaksācijai. Tā kā SPA atrodas lejas stāvā, tad tur nav neviena loga pa kuru varētu vērot pilsētas steigu. Arī paša SPA interjers ir tumšos toņos ar pieklusinātām gaismām, kas nedaudz rada tādu nospiedošu sajūtu. Šeit nav tipiskā gaišuma un SPA sajūtas, bet lielais baseins padara telpu plašāku un galu galā, mēs taču esam atnākuši relaksēties, nevis lūrēt pa logu 🙂

Foto: ESPA Rīga
Peldbaseins
Pašā SPA centrā atrodas 18 m garš peldbaseins. Baseins ir plašs un ūdens nav auksts, tieši laikā pēc pirtīm. Baseina vienā malā atrodas mazais baseins ar zemūdens masāžām, otrā malā bārs, kur varat pasūtīt dažādus gardus un veselīgus dzērienus. Bārā gan bārmeni neatradīsiet, bet telefona klausuli gan. Pa to varat veikt savu pasūtījumu un pēc neilga brīža meitenes to nonesīs lejā. Pie bāra atrodams arī bezmaksas ūdens, kas ir īpaši svarīgs baudot SPA priekus.
Pirtis
Aktīvajā zonā atrodamas 2 pirtis: sauna ar karstajiem akmeņiem (80 līdz 100 °C), mitrā sauna (aptuveni 55 °C) un tvaika pirts. Abām saunām ir lieli logi pa kuriem var vērot baseinu un peldētājus, kas ir ļoti forši, jo nav jāskatās tikai sienā. Telpai piemīt plašums. Mitrā sauna gan nebija mūsu favorīts, jo nejutām ne siltumu, ne mitrumu. Tvaika pirts ļoti laba: plaša, ar pietiekošu tvaiku un pirts aromātu. Mūsu topā viennozīmīgi bija dušu labirints, kur atrodas dušas ar dažādu veidu strūklām un atšķirīgu ūdens temperatūru. Līdž šim nebiju izteikts dušu labirintu fans, bet lieliskā kompānijā visu var izmēģināt – pat trīsreiz! Ideāli, ja dušu labirintu apmeklējat uzreiz pēc saunas: spirgtums un ādas masāža garantēta.
Foto: ESPA Rīga
Ja baseina un saunu apmeklējums nedaudz nogurdinājis, tad baseina malā var relaksēties arī uz apsildāmiem soliņiem pie mākslīgā kamīna.

Kopvērtējums  

SPA atrodas pašā pilsētas centrā, kas ir ideāla vieta darbadienas atpūtai pieaugušajiem (bērniem šeit īsti darīt ko nebūtu). Pats SPĀ ir jauks ar visu nepieciešamo, pietrūkst nedaudz tikai gaišuma pašām telpām. Liels pluss ir ģērbtuvēs esošā SPĀ kosmētika, sevis palutināšana pēc kārtīgas atpūtas 🙂

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 7:00 – 22:00

Kur:
Baznīcas iela 4a, Rīga

Cik maksās:
Aktīvās atpūtas zona 2.5h
Darbadienās: 29 EUR
Brīvdienās un svētku dienās: 35 EUR

Vairāk: http://www.espariga.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *