SPA ārvalstīs

SPA Blue Lagoon

Novembra sākumā devāmies uz skaisto Islandi un viens no mūsu obligātajiem galamērķiem bija salas slavenākais SPA ar karsto avotu ūdeni, kas pateicoties tajā esošajam silīcijam un baltajiem māliem ir debešķīgi zilā krāsa un ļoti bagāts ar minerāliem. Skaistās bildes internetā liek domāt, ka tā nav realitāte, bet gan meistarīgas fotošopa prasmes 🙂
Ilgi meklējam informāciju tīmeklī par to vai vispār ir vērts doties turp, jo ieejas maksa nav maza un viedokļi par šo vietu dalās. Bet izlemjam nelaist garām iespēju redzēt šo zilo brīnumu un varam noteikti teikt – bija tā vērts! Iepriekšēja rezervācija šajā SPA ir obligāta, tāpēc jau laikus izvēlamies datumu un laiku, kad dosimies turp. Izvēlamies dienas vidu, lai paspējam lagūnu redzēt gan dienas gaismā, gan vakara krēslā.

Pirmais iespaids
Piebraucam pie lagūnas un priekšā škiet, ka ir jau simtiem tūristu mašīnu un autobusu. Bet esam apņēmības pilni, ka būs tā vērts. Pie SPA ieejas jau redzam skaisti zilo ūdeni un saprotam – tas ir pa īsto. Pati SPA ēka ir ļoti mūsdienīga un tiekam iekšā ļoti ātri, jo biļetes jau kabatā un atliek tās tikai samainīt pret aprocēm. Neskatoties uz lielo tūristu plūsmu, viss ir ļoti pārdomāts. Ir pieejamas vairākas ieejas ģērbtuvēs, lai neradītu korķi. Pašas ģērbtuves protams mūsdienīgas un ļoti tīras, ik pa minūtei telpās ienāk darbinieces, lai uzkoptu un apskatītos, vai viss ir tīrs un kārtībā.

Piedāvājums un cenas
Kopumā lagūna piedāvā 4 dažādas SPA paketes, mēs pēc ilgas sērfošanas internetā nolemjam izvēlēties pašu vienkāršāko – STANDART. Cena SPA paketēm nedaudz mainās atkarībā no gada sezonas. Par aptuveni 63 EUR dabūjam neierobežotu uzturēšanos lagūnā un bezmaksas sejas masku no Islandes slavenajiem baltajiem silīcija māliem, kas padara ādu ļoti maigu.  Citos komplektos iespējams iegūt arī bezmaksas dvieli, halātu, dzērienu un vēl dažādus labumus. Mums līdzi ir pašiem savs dvielis un čības, halāts pat neprasās.

SPA
SPA kompleksā atrodas restorāns, kafejnīca, viesnīca, ģērbtuves, uzkodu un dzērienu bārs, relaksācijas telpa un veikals, kurā var iegādāties Blue Lagoon SPA produktus. Pieejamas arī masāžas un labsajūtas procedūras. Tā kā Blue Lagoon ražo savu kosmētiku, tad dušu telpā pieejams bezmaksas ķermeņa krēms, dušas želeja un kondicionieris. Pirms došanās iekšā zilajos ūdeņos, darbinieki iesaka ieziest matos kondicionieri, kas pasargās matus no saķepšanas (silīcija dēļ). Es gan šo posmu izlaižu un par savu matu stāvokli pēc relaksācijas tūres nesūdzos.

Izejam no ģērbtuvēm un mums priekšā milzīgs āra baseinu ar siltu ūdeni, kura garaiņu dēļ tam nevar redzēt galu. Pa malām izvietoti bāri un pirtis, atpūtas krēsli un zviļņi. Ārā ir +2 grādi, bet mēs sēžam siltā un debešķīgi zilā ūdenī. Neskatoties uz to, ka šo vietu tiešām apmeklē daudz cilvēku, zilā lagūna ir gana liela, lai tur nejustos kā siļķes mucā. Nopērkam vēsu aliņu un lēnām slīdot pa zilo ūdeni izpētam apkārtni. Zilās lagūnas baseins ir ļoti liels ar vairākiem atzariem un mazām maliņām, kur paslēpties no ļaužu pūļa. Vienā malā atrodas āra bārs pie kura var piepeldēt, bet otrā malā Silica bar, kur iespējams iegūt cenā iekļauto sejas masku. Uziežam uz sejas masku un pilnīgi baltiem ģīmjiem turpinam mūsu ekskursiju. Lagūnā pieejamas 3 dažādas pirtis (tvaika pirts un 2 saunas), kā arī ūdens kaskāde. Visi norēķini pašā baseinā notiek ar aproci, kuru pie izejas noskanē un kasē arī apmaksā.

Tā čilojam pa šo skaistumu līdz pat vakaram, kad pēkšņi mums rokas stiepiena attalumā parādās mēness. Tik koši oranžs un skaists! Baseinam pāri pārlaižas gaismu stari no lampām un zilajā lagūnā iestājies vakars.

Kopvērtējums
Mums ļoti patika. Šķita, ka būs daudz cilvēku, garas rindas, nīkšana. Taču vieta ir patiešam milzīga, neviens nevienam nekāpj uz galvas. Pirtis bija diezgan patukšas un auksts aliņš siltajā ūdenī garšoja debešķīgi. Pavadījām šeit kādas 6 stundas un bijām kārtīgi atpūtušies. Ja sanāk iegriezties Islandē, noteikti apmeklē Blue Lagoon – tu nenožēlosi!

– – –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Atvērts katru dienu. Darba laiks atkarīgs no sezonas, bet pārsvarā vaļā no agras rīta gaismas līdz pat tumsai.

Kur:
Grindavika, Islande

Cik maksās:
Neierobežota laika SPA + Silīcija sejas maska = 63 EUR
(cena variē atkarībā no sezonas)

Vairāk: http://www.bluelagoon.com/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *