SPA Latvijā

Bauskas peldbaseins

Vēl pirms vasaras iestāšanās paspējām pabūt nesen atvērtajā Bauskas peldbaseinā. Tā kā Bauska mums ir īpaši tuva sirdij, ar nepacietību gaidījām, kad varēsim iemēģināt peldbaseinu un pirtis. Nesen lasīju, ka Latvijas mazpilsētās peldbaseini pēdējā laikā saauguši kā sēnes pēc lietus. Un mums par to prieks, lasi kāpēc mums patika Bauskā!

Pirmais iespaids

Peldbaseins atrodas pašā Bauskas sirdī, tikai stundas attālumā no Rīgas. Komplekss atvērts pirms pus gada 2018.gada 23. janvārī par ko liecina arī ēkas jauneklīgais skats. Stiklota ēka, mūsdienīgs interjers un 3 priecīgi svētdienas peldētāji.

Piedāvājums un cenas

Peldbaseina apmeklējuma cenu politika ir iedziļināšanās vērta. Sākumā izvēlies vai vēlies apmeklēt pirtis + peldbaseinu vai tikai peldbaseinu. Tad izvēlies, cik stundas vēlies pavadīt peldbaseinā. Mūsu apmeklējums ilga 2h un ar to bija nedaudz “par īsu”. Apmeklējuma cena var mainīties arī atkarībā no nedēļas dienas: no otrdienas līdz piektdienai pieaugušajiem 2h = 6 EUR, pirmdienās apmeklējums ir nedaudz letāks, attiecīgi brīvdienās un svētku dienās par pāris desmitiem centu dārgāks. Baseins atvērts katru dienu no 6.00 – 22.00. Bet tā kā baseinu darba dienās apmeklē arī tuvējo skolu skolēni, tad iedzīvotājiem tas atvērts darba dienās uz rīta peldi no 6.00 – 8.30 un 17.00 – 22.00. Bet brīvdienās un svētku dienās gan baseins atvērts visiem no 8.30 – 22.00

Foto: Toms Svilāns

Baseins piedāvā arī dažādas atlaides – studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām  – par visiem ir padomāts! Bērniem līdz 2 gadu vecumam – bezmaksas. Ir iespēja iegādāties arī abonementus vai par 450 EUR noīrēt visu komepleksu sev vienam uz 2h 🙂

SPA

Pie ieejas mums tiek izsniegtas aproces, tās nopīkstinām un dodamies iekšā. Pie kases gan mūs nepabrīdina, bet peldcepures šeit ir obligātas. Mums jau esot iekšā SPA, apkalpojošais personāls laipni aizlienē cepurītes bezmaksas. Kā jau jaunā kompleksā, ģērbtuves ir mūsdienīgas, skapīšos saliekam mantas, pārģērbjamies un dodamies uz dušām. Pateicoties stiklotajiem logiem, peldbaseins ir gaišs un plašs. Peldbaseinā ir četri 25m gari peldēšanas celiņi. Vienā gala dziļums sasniedz 1.80m, otrā 1.35m.

Foto: Bauskas pašvaldība

Tas, kas pārsteidza, bija sildīšanās telpu dažādība. Šajā pilsētas kompleksā tās ir veselas četras: tvaika pirts, infrasarkano staru kabīne, krievu pirts un sauna. Visas pirtis jaunas un plašas. Pie katras arī izvietots info dēlītis ar informāciju par attiecīgo pirti, kā arī veselības brīdinājumiem. Viss kā pienākas kārtīgā SPA.

Foto: Toms Svilāns

Priekš mazākajiem peldētājiem ir pieejams 10 m garais bērnu baseins, kurā ūdens ir patīkami silts un dziļums (0.60 – 0.90 m) kā radīts arī pašiem mazākajiem. Baseins ir gana plašs, lai tajā vadītu arī peldēšanas apmācības bērniem.

Foto: Bauskas pašvaldība

Vēl viens bonusiņš – burbuļvanna, un nejau tradicionāli apaļā, bet taisnstūra, kurā vieta pietiks vairākiem burbuļmīļiem.

Foto: Bauskas pašvaldība

Kopvērtējums

Mums patika šī kompleksa dažādība. Daudzviet Latvijas mazpilsētu peldbaseinos ir viens peldbaseins un viena pirts, tomēr Bauskā tiešām jutāmies kā SPA kompleksā- pirts jebkurai gaumei, liels džakuzī un laipns personāls. Brauciet ciemos uz Bausku!

– –

EJAM UZ SPA?

Kad:
Darba dienās: 6.00 – 22.00 (pa dienas vidu baseins nav pieejams iedzīvotājiem)

Brīvdienās: 8.30 – 22.00

Kur:
Salātu iela 5A, Bauska

Cik maksās:
Cenas dažādas, piemēram: pirtis + baseins 2h brīvdienās = 7.50 EUR

Vairāk: http://www.bauska.lv/bauskas-peldbaseins

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *