SPA ārvalstīs

Aufenfeld SPA

Austrija - galamērķis, kuru izvēlas daudzi sniega mīļotāji. Arī mēs. Šoreiz mūsu apmešanās vieta ir maza kalnu pilsētiņa Ashau im Zillertal. Jau braucot uz Austriju, zinājām, ka kādu no vakariem labprāt pavadītu SPA. Pirms tam cītīgi meklējām info internetā, bet nekas īpašs neiekrita acīs. Un kādu vakaru, ejot pastaigā, turpat pilsētiņas galā, atrodam fantastisko SPA, kas izvietots palielā kempinga teritorijā. Ir jau vēls, tāpēc noskaidrojam SPA darba laiku un nolemjam atgriezties nākošajā vakarā.

Pirmais iespaids
SPA izvietots kempingam piederošajā viesnīcas ēkā un to iespējams apmeklēt ne tikai kempinga/viesnīcas apmeklētajiem, bet arī citiem interesentiem. Tā kā esam nonākuši kempinga SPA, nevis kādas lux viesnīcas SPA, tad mūsu ekspektācijas nav augstas, bet esam ļoti, ļoti kļūdījušies, jo SPA ir brīnišķīgs – lasiet tālāk!

Piedāvājums un cenas
SPA sadalīts 2 zonās. Baseinu komplekss un pirts komplekss. Apmeklējumu iespējams iegādaties katrai zonai atsevišķi vai izvēlēties Wellness Kombi (pirtis+baseini) pa 15 EUR, samaksājot 5 EUR depozītu, ko pēc bādēšanās atgriež atpakaļ. Abu zonu apmeklējums ir ierobežots: pirtis līdz 3h, baseini līdz 4h. Bet ar to pilnībā pietiek, lai relaksētos pēc veselas dienas uz kalna. Un ņemot vēra kalnu kūrortu cenas, šis kombinētais prieks tikai par 15 EUR 🙂 SPA piedāvā arī dažādas masāžas, fitnesa zāli, kā arī uz vietas iespējams izīrēt dvieļus.

SPA
Ģērbtuves ir plašas un tīras, bet visiem kopīgas. Turpat ģērbtuvēs ir pārģērbšanās kabīnes. Aiz ģērbtuvēm atsevišķas dušas un ieeja abās zonās: 1.stāva baseina zonā un otrā stāva pirts kompleksā. Ieejot baseina kompleksā, priekšā siltā ūdens baseins, vēl mazliet tālāk bērnu baseins un galvenā odziņa šovakar – lielais baseins no nerūsejošā tērauda. Jā, ko tādu redzam pirmo reizi. Stilīgs un pelēks metāls, nekādas baltas flīzes. Baseina telpās iedegts romantisks apgaismojums, sākumā nemaz nepamanām, ka caur lielajiem, stiklotajiem logiem skats paveras tieši uz Alpu kalniem. Ah...vakars izdevies. Aktīvai atpūtai ir arī ūdens trubas – pieaugušajiem un bērniem. Viss ir patiešām tīrs un mūsdienīgs, ūdens baseinā silts un patīkams. 

foto: Aufenfeld Camping

Pēc ūdens peldēm nolemjam izmēģināt 2.stāvā esošo saunu kompleksu. Tā kā izvēlējāmies Kombi piedāvajumu, tad mūsu aproce darbojas arī augšā pie skanēšanas aparāta. Par brīnumu no relaksējošas vides SPA zonā esam nonākuši Mežonīgajos rietumos. Viss pirts komplekss iekārtots Mežonīgo rietumu stilā – kovboji, laso un karstas pirtis. Vienā kompleksa daļā atrodas saunas. Kādā no saunām atrodas koka tvaika lokomatīve, kas reizi 10 minūtēs sāk darboties un uz pirts akmeņiem uzlej ūdeni, lai uzturētu pirts karstumu. Citā kompleksa malā 3 tumšās un omulīgās alās izvietotas tvaika pirtis. Turpat kompleksa centrā arī 2 sarkano staru infrakabīnes. Neskatoties uz to, ka esam nonākuši Mežonīgajos rietumos, kompleksā atrodas arī 2 telpas, kas liek pilnībā aizmirst visas dienas rūpes: relaksācijas telpa ar vairākiem zviļņiem un tējas istaba, kur iemalkot gardas tējas.

foto: Aufenfeld Camping

Saunu centrs ir lielisks! Daudz pirtis, maz ļaužu un pilnīgs klusums. Tiem, kas Austrijā pirmo reizi – pirtīs pieņemts iet pa pliko, ja gribas justies drošāk, var ņemt līdzi dvieli. Bet vietējie pret šo attiecas ļoti nopietni un pāris reizes pat aizrādīja, ka atrodamies pirts kompeksā peldkostīmos.

foto: Aufenfeld Camping

Pēc pirtīm izlemjam vēlreiz nopeldēties un dodamies lejā uz baseinu kompleksu. Pēc karstajām pirtīm SPA ūdens ļoti labi atveldzē un lēnām arī sajūtam, kā uznāk miegs .. Kāds no mums ierauga zīmīti uz durvīm, kas norāda par relaksācijas telpu 2.stāvā. Nolemjam uziet un apskatīties pirms došanās prom. ienākam telpā un gribas skaļi teikt wow! Gandrīz 200m2 izvietotas vairākas divvietīgās un vienvietīgās atpūtas gultas. Un nejau parastas, bet ŪDENS GULTAS! Fonā skan relaksējoša mūzika, blakus žurnāli lasāmajam un telpas galā stilizēts kamīns. 40 min atpūta un šī telpa pieliek skaistu punktu mūsu jaukajai vizītei šajā SPA.

Kopvērtējums
Kad pagājis jau kāds laiks pēc ceļojuma, vēl joprojām atceramies lielisko SPA. Ik reizi, kad kāds ierunājas par ideju doties slēpot uz Austriju, vienmēr tiek jautāts:  vai iesim atkal uz to SPA? Tieši tik ļoti mums patika šī mazā paradīze Tiroles kalnu ielejā. Turklāt vasaras sportu mīļotājiem varam teikt, ka spriežot pēc kempinga vasaras bildēm, arī vasarā tur ir super! Āra oāzes un peldbaseini. Varbūt Austrija nākošo reizi jābauda vasarā?

 

- - -

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 12:00 - 21:00

Kur:
Aschau im Zillertal, Tirole, Austrija

Cik maksās:
BASEINS + PIRTIS, 4h = 15 EUR (+ 5 EUR depozīts)

Vairāk: http://www.camping-zillertal.at/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *