SPA Latvijā

Aquadream

Labu laiciņu Purvciema džungļos starp deviņstāvenēm paslēpies SPA komplekss AQUADREAM.
Godīgi sakot, kad nācām otro reizi, biju noskaņota negatīvi, jo pirmajā apmeklējuma reizē 2 gadus atpakaļ vīlos – burbuļvannā manā rokā ieķerās mats....(jā, briesmīgi). Bet, kas neriskē, tas nevinnē! Turklāt gribējām mūsu lasītājiem sniegt pēc iespējas svaigāku atsauksmi.

foto: aquadream.lv

Pirmais iespaids
Ienākot centrā jūtams hlora aromāts. Ģērbtuves mazas, bet pieklājīgas. Tikai trīs dušas – jāpastāv rindā, lai noskalotos pirms apmeklējuma.

Piedāvājums un cenas

SPA centrā iespējams iegādāties vienreizēju apmeklējumu, ģimenes apmeklējumu (2 pieaugušie + bērns līdz 14 gadiem), kā arī abonementu 1 mēnesim.  Izvēlos vienreizēju apmeklējumu, kas ir ierobežots -  2.5h. Cenā iekļauta tvaika pirts, somu pirts, sāls istaba un burbuļvanna. Recepcijā iespējams par atsevišķu samaksu izīrēt arī dvieļus -  2.70 EUR/gab. Ģērbtuvē bez maksas pieejami fēni.

SPA

Atpūtas zonā pieejama sāls istaba, sauna, tvaika pirts, infrasarkano staru pirts, baseins ar kaskādi un burbuļvanna. Visas pirtis ieslēgtas un labi uzkarsētas. Pirtis modernas, nav nolietotas. Tvaika un sāls pirtī  skaistas zvaigžņotās debesis. SPA apmeklējam brīvdienā. Padaudz cilvēku, bet īsti nejūtas, jo visi pazūd pa pirtīm, daļa plunčājas baseinā, kur ūdens tīri feins – ideāls pēc karsēšanās pirtī. Baseinā ir seklāka zona un sportistiem iespējams 25 metru peldējiens. Bērniem gan nav pieejamas nekādas īpašas zonas vai atrakcijas, bet tomēr apmeklētāju vidū daudz ģimeņu ar bērniem, kā arī bariņi ar draugiem, šur tur kāda kundzīte gados ar aptītu lakatu ap galvu. Nav trokšņains. Pītas mēbeles ar galdiņiem, turpat piespied zvaniņu un pasūti sev kādu dzērienu. Mēs dzērām svaigi spiesto burkānu sulu. Laiska atpūta pie baseina un zaļiem augiem, bet ārā pa lielajiem logiem skats uz daudzdzīvokļu mājām – kāpec ne?  Neskatoties uz to, ka cilvēku brīvdienā ir padaudz, darbinieki regulāri uzkopj un uzslauka ūdeni. 

Kopvērtējums

Tīri forša atpūta kopā ar draugiem vai ģimeni laiskā darba nedēļas noslēgumā, turklāt par demokrātisku cenu.

- - -

EJAM UZ SPA?

Kad:
Katru dienu: 8:00 - 23:00

Kur:
Stirnu iela 4, Rīga

Cik maksās:
BASEINS + PIRTIS, 2.5h
10 EUR (8:00 līdz 16:00); 15 EUR (16:00 līdz 23:00)

Vairāk: http://www.aquadream.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *